Polscy przedstawiciele marek na Outdoor Show 2011

Targi OutDoor Show 2011 rozpoczynają się już za dwa tygodnie (14-17 lipca). Poniżej prezentujemy kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli zachodnich firm z branży outdoor.

Podajemy również dni targowe podczas, których osoby te będą przebywać na targach w Monachium. Sugerujemy jednak kontakt i wcześniejsze umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana na bieżąco.

Arc’teryx (Hala B2, stoisko 300)

Bergans Of Norway (Hala A5, stoisko 301)

Five Ten (Hala B2, stoisko 401)

czwartek-niedziela

Paweł Mielcarek, kom. 933 944 email: pawel.mielcarek@mjsport.pl, office@mjsport.pl

Maciej Czajkowski, kom. 666 359 906 email: maciej.czajkowski@mjsport.pl, office@mjsport.pl

 

Berghaus (Hala A7, stoisko 202)

czwartek-piątek

Jędrzej Chmurzyński, kom. 667 970 954, e-mail: jedrzej.chmurzynski@fordex.pl

 

CAMP (Hala B2, stoisko 402)

piątek-sobota

Marcin Męczyński, kom. 600 213 611, email: biuro@namaste.pl

Gregory (Hala B2, stoisko 400)

piątek-sobota

Marcin Męczyński, kom. 600 213 611, email: biuro@namaste.pl

Rock Empire (Hala B2, stoisko 500)

piątek-sobota

Paweł Marchlewicz, kom. 609 910 090, email: biuro@namaste.pl

 

Care Plus (Hala B4, stoisko B4-200)

czwartek-sobota

Magdalena Chałka, kom. 501 767 624, email: biuro@nomader.pl (prosimy o wcześniejszy kontakt)

Bartosz Kogut, kom. 509 028 900

 

Chiruca (Hala A6, stoisko 202)

Kayland (Hala A6, stoisko 201)

Lizard (Hala A6, stoisko 406)

Primus (Hala A5, stoisko 200)

czwartek-piątek

Konrad Paluszewski, kom. 694 450 307, email: konrad.paluszewski@aventura.com.pl

Michał Obara, kom. 694 450 308, email: michal.obara@aventura.com.pl

 

Columbia (Hala A7, stoisko 300)

czwartek-sobota

Rafał Tyszkiewicz, email: RTyszkiewicz@columbia.com

 

Fjällräven (Hala A5, stoisko 200)

Tatonka (Hala A1, stoisko 200)

Hanwag (Hala A5, stoisko 200)

czwartek-sobota

Jakub Rymowicz, kom. 516 019 888, email: j.rymowicz@hbmm.pl

Marcin Hoffmann, kom. 600 738 184, email: m.hoffman@hbmm.pl

 

Hi-Tec (Hala A6, stoisko 304)

Iguana (Hala A4, stoisko 302)

piątek-sobota

Szymon Reichert, kom. 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl

 

Kamik ( Hala A6, stoisko 100)

Kong (Hala B3, stoisko 101)

Trekmates (Hala B5, stoisko 308)

Patrycja Grądziel kom. 0504 46 76 86, email:patisport@wp.pl (prosimy o wcześniejszy kontakt)

 

PacSafe

Contigo

BrettSchneider

Mac in Sac

Dr. Bacty

czwartek – niedziela

Arkadiusz Majewski, kom. 505 172 824, majewski@redbird.pl, arek.majewski@redbird.pl

 

Polartec (Hala A7, stoisko 201)

czwartek-niedziela

Anna Zygan, kom. 604 157 200, email: Zygana@polartec.com

 

Regatta (Hala A3, stoisko 201)

czwartek-sobota Anna Burdun, e-mail: sprzedaz@regatta.com

 

Salewa (Hala A3, stoisko 200) czwartek-piątek

Jacek Grzędzielski, kom. 500 118 676, email: Jacek.Grzedzielski@salewa.com

 

Silkbody (Hala A4, stoisko 203)

czwartek-sobota

Magdalena Chałka, kom. 501 767 624, email: biuro@nomader.pl (prosimy o wcześniejszy kontakt)

Bartosz Kogut, kom. 509 028 900

 

The North Face (Hala A7, stoisko 400)

czwartek-sobota

Michal Sojka, email: Michal_Sojka@vfc.com

Witold Pawlowski, kom. 600 374 002, email: Witold_Pawlowski@vfc.com

 

Warmpeace (Hala B3, stoisko 406)

czwartek-niedziela

Łukasz Łakomy, kom. 512 304 126, email: l.lakomy@carpathia.com.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0