HomeNowości z rynku

Zrób zdjęcie – chroń środowisko z Merrellem

Bieszczady, Mazury, Białowieża – to miejsca, z których jesteśmy dumni. Podzielmy się z całym światem pięknem naszej przyrody. Taką możliwość daje nam niedawno rozpoczęta kampania społeczna marki Merrell.

Na stronie www.addyourownscenery.com ludzie z całego globu będą współtworzyć największe na świecie zdjęcie panoramiczne. Bądźmy jego częścią!

Add Your Own Scenery (Ayos) to kampania społeczna marki Merrell, która wesprze działania na rzecz zachowania równowagi ekosystemu. W ramach akcji, internauci z całego świata będą mogli zamieścić zdjęcia miejsc, które odwiedzili. Każde z nich zwiększy o dolara kwotę przekazaną na organizacje zajmujące się ochroną światowego dziedzictwa naturalnego. Marka Merrell postanowiła przeznaczyć do 250 tysięcy dolarów na ich cele statutowe.

My, Polacy możemy wspomóc akcję, zamieszczając zdjęcia na stronie akcji AYOS. Wystarczy wejść na profil marki Lets Get Outside Merrell na Facebooku (http://www.facebook.com/MerrellLetsGetOutside), kliknąć w zakładkę „Merrell Ayos” i przesłać swoje zdjęcia wybranych miejsc przyrodniczych.

Po przełączeniu na stronę docelową, należy zaznaczyć „Upload your photo” i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Możesz wybrać zdjęcie z dysku, bądź z Twojej galerii na Facebooku. To naprawdę niewiele, by chronić nasze wspólne dobro!

Zebrane fundusze marka Merrell przekaże następującym organizacjom:

  • American Hiking Society, zajmująca się promocją i ochroną szlaków wspinaczkowych
  • Conservation Alliance, która pomaga organizacjom lokalnym w gromadzeniu środków oraz wspiera wysiłki na rzecz ochrony rzek, szlaków i terenów dziewiczych
  • National Park Foundation, promująca działania na rzecz rezerwatów przyrody (Wielki Kanion, Park Yellowstone) oraz zabiegająca o zwiększenie społecznego zaangażowania w sprawy związane z ochroną środowiska naturalnego.
Andrzej Szot
Konkret PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0