HomeNowości z rynku

Aktualne promocje i wyprzedaże w sklepach outdoorowych

Lato w pełni (przynajmniej w kalendarzu), sklepy kuszą wakacyjnymi rabatami i wyprzedażami. W najbliższych dniach w promocyjnych cenach znajdą się produkty właściwie z każdego segmentu – od odzieży, przez buty, po namioty.

Wielką Letnią Wyprzedaż zorganizował sklep 8a.pl, w którym do wyczerpania zapasów wybrane produkty mają obniżone ceny nawet o 50%. Przecen doczekały się produkty m.in. takich marek jak: Berghaus, The North Face, Marmot, Salewa, Milo, Merrell, Mammut, Campus.

W 8a.pl trwa także przecena produktów marki Eureka! – wśród nich znajdują się namioty, maty i siedziska.

Dla swoich klientów promocje i wyprzedaże przygotował sklep e-horyzont. Niższe ceny otrzymały m.in. odzież i obuwie z kolekcji Jack Wolfskin Summer 2011, duże namioty Fjord Nansen, plecaki Black Diamond i Milo.

Posezonową wyprzedaż zorganizował wrocławski Skalnik – wybrany asortyment sklepu ma obniżone ceny nawet do 70%. Jednocześnie w sklepie cały czas trwa wakacyjna promocja. Również Polar Sport kontynuuje swoją wyprzedaż produktów marki Milo.

W sklepie hike.pl znajdziemy w promocyjnych cenach bieliznę sportową marki Craft. Presto.pl natomiast obniża do 70% ceny produktów marek takich jak: Reebok, Adidas, Nike, Hi-Tec, Campus, Marmot i Martes.

Od początku sierpnia rusza wyprzedaż sandałów marki Keen. Wśród których znajduje sią także kultowy model – Newport. Natomiast do 1 sierpnia trwa jeszcze promocja marki HiMountain „2+1”. Decydując się na zakup w sklepie firmowym HiMountain trzech produktów (z których żaden nie jest objęty dodatkową promocją), klient zapłaci tylko za dwa z nich, najtańszy z wybranych produktów otrzymując gratis.

Trwają także ostatnie dni promocji „Wakacyjne Szaleństwo – Drugi za 1 zł” w sklepie monsun.com.pl. Przy zakupie dowolnego produktu marek: Feel Free, Regatta, Chiruca, Kefas, Kayland, Salewa, Dare2Be można otrzymać możliwość zakupu odzieży marki Feel Free, Regatta, D2B za 1 zł brutto. Natomiast za każdą zakupioną drugą rzecz marek: 4F i FOB płaci się pół ceny.

Do 14 sierpnia 30% rabatem od ceny detalicznej objęte są wybrane produkty z oferty PPH Konimpex Plus, a konkretnie sandały marek Feel Free, Regatta, Chiruca oraz Lizard. W promocji biorą udział wybrane sklepy, których spis wraz z regulaminem znajdują się na stronie.

W internetowym sklepie outdoorzy.pl przy zakupie dowolnego produktu marki Bridgedale otrzymuje się 30% zniżki na zakup skarpet AT Leisure. Jednocześnie promocyjnymi cenami w sklepie objęto ponad 400 produktów.

Poza tym zawsze warto śledzić codzienne promocje w sklepach, hity dnia i tygodnia. Niezawodnym źródłem informacji o rabatach okazują się również profile sklepów outdoorowych na Facebooku.

Informacje o ciekawych promocjach można także umieścić poniżej, na naszym forum.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0