HomeRynek outdoor

Szkolenie POG na Targach Kielce: Sklep internetowy w branży outdoor

Przed nami kolejna edycja branżowej wystawy SPORT-LATO w Kielcach, a na niej kolejne szkolenie przygotowane przez stowarzyszenie Polish Outdoor Group we współpracy z organizatorami targów.

Szkolenie odbędzie się pod hasłem „Sklep internetowy w branży outdoor”. Skierowane jest przede wszystkim do właścicieli sklepów outdoorowych, choć kwestie poruszane na spotkaniu z pewnością zainteresują także wszystkich tych, którzy prowadzą swój outdoorowy biznes za pośrednictwem internetu. Będzie to także doskonała okazja do zadania wielu pytań specjalistom od wizerunku on-line.

Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się co powinien posiadać dobry outdoorowy sklep internetowy i poznają przykłady dobrych praktyk przy projektowaniu sklepów online. Poruszone zostaną także kwestie elementów wpływających na wysokość sprzedaży oraz planowania efektywnych działań promocyjnych i marketingowych. 

Spotkanie poprowadzą Katarzyna Czyrnek i Katarzyna Karciak z firmy Postive Power, zajmującej się kompleksową obsługą wizerunku on-line oraz tworzeniem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań internetowych.

Katarzyna Czyrnek – Client Service Director w Positive Power Sp. z o.o.

Zajmuje się koordynowaniem pracy wszystkich działów agencji. Specjalizuje się w planowaniu strategii złożonych sklepów internetowych, systemów i platform B2B, opracowuje również propozycje nowych rozwiązań biznesowych, technologicznych i funkcjonalnych dla obecnych klientów agencji.

Katarzyna Kwarciak – E-commerce & Mobile Manager w Positive Power Sp. z o.o.

Zajmuje się pozyskiwaniem i obsługą klientów z sektora e-commerce, prowadzi również projekty z zakresu marketingu mobilnego. Wcześniej pracowała m.in. jako Project Manager w kilku uznanych śląskich agencjach interaktywnych.

Szkolenie odbędzie się drugiego dnia Targów Kielce, w piątek 5 sierpnia, o godz. 13, w Sali Konferencyjnej E2.

Wszystkich zainteresowanych wykładem prosimy o wcześniejsze potwierdzenie emailowe udziału na adres az@4outdoor.pl (udział w szkoleniu jest bezpłatny).

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0