HomeNowości z rynku

Witaj w terenie z adidas Terrex

Pasja górska nie to nie tylko sport i zabawa, to styl życia – wymaga od Ciebie pełnego zaangażowania. Chodzisz po górach i wspinasz się dla pięknych widoków oraz doznania prawdziwego partnerstwa. Potrzebujesz też niezawodnego i lekkiego sprzętu.

Nowa kolekcja odzieży i obuwia adidas Terrex idealnie przystosowana jest do sportów górskich, pozwoli Ci bezpieczniej i szybciej odkrywać nowe tereny. Pora wyruszyć.

Jest jeszcze ciemno, zaczynają dzwonić budziki. Na sali schroniska jest coraz większy ruch, ktoś gotuje wodę, ktoś porządkuje szpej, sprawdza prognozę. Będzie lampa!

Zanim Twój zespół wspinaczkowy rozpocznie działanie, musicie szybko pokonać wymagające podejście. Buty adidas Terrex Fast X FM GTX są niewiarygodnie lekkie, dzięki czemu szybko i pewnie podejdziesz pod ścianę.

adidas Terrex Fast X FM GTXadidas Terrex Fast X FM GTX

Alexander Huber, obecnie wspierany przez adidas, przeszedł solo bez asekuracji Direttissimę (500m, 7a+) na Cimie Grande w Dolomitach. W bezpiecznym dotarciu pod ścianę pomaga mu system FORMOTION™, który zapewnia maksymalną stabilność na każdym podłożu oraz zmniejsza ryzyko kontuzji przez zminimalizowanie obciążenia stawów. Dodatkową ochronę w trudnym terenie zapewnia protection plate – elastyczna płytka zamieszczona w podeszwie, która chroni stopę przed skalistym podłożem. O wygodę podejścia dba sprężysty materiał adiPrene®+, który pod naciskiem ugina się oddając energię. Buty adidas Terrex Fast X FM GTX zapewnią komfort stopom w każdych warunkach pogodowych – zapewni to wodoodporna oraz oddychająca membrana Gore-Tex®.

Wchodzicie w drogę. Prowadzisz pierwszy wyciąg. Nie musisz przejmować się warunkami atmosferycznymi, koncentrujesz się wyłącznie na trudnościach drogi i pewnym osadzeniu następnego przelotu. Przed chłodem i wilgocią chroni Cię kurtka adidas Terrex Hybrid, w której z przodu zastosowano niezwykle wytrzymały materiał Active Shell, a przewiewna, oddychająca tkanina na plecach zapewnia optymalną wentylację, nawet pod plecakiem. System FORMOTION™ dba o swobodę ruchów, tak, żebyś sięgnął do każdego chwytu.

adidas Terrex Hybrid Jacketadidas Terrex Hybrid Jacket 

Twój partner zostaje na stanowisku, żeby Cię asekurować. Może poświęcić całą uwagę prowadzącemu – nie przeszkodzi mu wychładzający wiatr czy deszcz. Masz do niego pełne zaufanie, tak jak on do wyposażonej w membranę Gore-Tex® kurtki adidas Terrex TX GTX ActvS.

adidas Terrex TX GTX ActvSadidas Terrex TX GTX ActvS

Tej lekkiej i oddychającej odzieży używa także Alex Luger, znany z powtórzenia na własnej asekuracji drogi Prinzip Hoffnung (8b+). Dodatkowy komfort użytkowania zapewnia system FORMOTION™ oraz kaptur, który w łatwy sposób można dopasować do kasku.

Skończyliście drogę, kolejne cenne przejście za Wami. Kolekcja odzieży i obuwia adidas Terrex sprawia, że zdobywcy mogą zwiększyć szybkość działania i koncentrować się na czerpaniu satysfakcji z drogi, niezależnie od warunków pogodowych.

Więcej informacji na www.adidas.com.

Ceny:

  • Buty adidas Terrex Fast X FM GTX – 619 PLN
  • Kurtka adidas Terrex Hybrid – 849 PLN
  • Kurtka adidas Terrex TX GTX ActvS – 1249 PLN
Wojciech Nowicki
ARBOvision

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0