HomeNowości z rynku

Vibram FiveFingers KomodoSport dostępny w Polsce

Agresywny design, multisportowe zacięcie – Vibram po raz pierwszy zaprojektował tak wszechstronny but. Dziedziczy wszystko co dobre po KSO, ale jest jeszcze doskonalszym narzędziem do ogólnie pojętego fitness.

 

Pierwszy raz, odkąd Vibram rozpoczął obuwniczą rewolucję, zastosowano bezszwowe, gładkie wnętrze buta i 2mm wkładkę, aby zminimalizować ryzyko otarcia. Dzięki specjalnej konstrukcji i użytym materiałom, a także za sprawą dwóch rzepów – na podbiciu i pięcie, but idealnie przylega do stopy – zupełnie jak druga skóra. Na podeszwie zastosowano znaną z innych modeli mieszankę TC1 performance rubber o grubości 4mm. Obuwie zapewnia doskonałą ochronę stopy podczas wszechstronnej aktywności sportowej.

Vibram FiveFingers KomodoSport

Pojawił się w próbnej partii na początku czerwca i został wyprzedany w kilka dni. Już w najbliższych dniach znowu będzie dostępny na www.five-fingers.pl. Aż 3 kolory męskie: Black/Silver/Grey, Black/Gold/Grey, Yellow/Black/Silver/Grey oraz damski Blue/Yellow/Grey będzie można kupić w sklepie dystrybutora. Cena detaliczna: 549,99 zł.

A co najważniejsze – RSA Trading jeszcze w tym miesiącu zapowiada otwarcie pierwszego w Polsce i jednego z pierwszych w Europie sklepów z obuwiem Vibram Fivefingers. Sklep powstanie w Krakowie.

Źródło: RSA Trading

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0