HomeImprezy outdoor

Podążaj śladami uczestników The North Face Ultra-Trail du Mont Blanc

Najświeższe informacje, zdjęcia i video prosto z trasy – organizatorzy jednej z największych imprez biegowych na świecie zadbali o wszystkich tych, którzy zmagania zawodników chcą śledzić w internecie.

W dniach 22-28 sierpnia odbędzie się 9. edycja imprezy The North Face Ultra-Trail du Mont Blanc. W czterech rozgrywanych w tym czasie biegach wystartuje 5500 zawodników z 58 krajów, w tym 40 osób z Polski.

The North Face Ultra-Trail du Mont-Blanc (fot. Damiano Levati)The North Face Ultra-Trail du Mont-Blanc (fot. Damiano Levati)

Każdy ze startujących może uruchomić specjalną aplikację Live Trail, dzięki której informacje na temat jego postępów udostępniane będą na profilach na Facebooku i Twitterze.

Także na oficjalnej stronie firmy The North Face na Facebooku, która gromadzi ponad 1,3 miliona fanów, w regularnych odstępach czasu pojawiały się będą informacje na temat najważniejszych wydarzeń na trasie. Relację na żywo będzie można sledzić na Twitterze.

Każdy, kto poszukuje obszerniejszych materiałów, powinien regularnie odwiedzać stronę www.thenorthfacejournal.com, gdzie codziennie będą pojawiały się zdjęcia i filmy z trasy.

Więcej informacji:

web – http://eu.thenorthface.com

facebook – http://www.facebook.com/thenorthface

twitter – http://twitter.com/TheNorthFaceEU

event – www.ultratrail.com

Jacek Będkowski

Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0