HomeImprezy outdoor

Weekend z Vibram FiveFingers w sklepie GoSport

W dniach od 17 do 18 września w warszawskim sklepie GoSport odbędzie się spotkanie ze specjalistami marki Vibram FiveFingers. Wśród atrakcji znajdują się testy obuwia, profesjonalne porady i pokazy.

Impreza odbędzie się w Centrum Handlowe Wola Park Warszawa, na terenie sklepu GoSport.

Program:

Sobota

  • 9.00-12.00 – Akcja informacyjna, prezentacja produktów marki VFFs, testy, zakupy
  • 13.00 – Show taneczne Rafała Tito Kryli
  • 15.00 – Show taneczne Rafała Tito Kryli
  • 16.00 – Show taneczne Rafała Tito Kryli
  • 18.00 – Show taneczne Rafała Tito Kryli
  • 19-21.00 – Testy, sprzedaż, profesjonalne doradztwo

Niedziela

  • 10-18.00 – Akcja informacyjna, prezentacja produktów marki VFFs, testy, zakupy
  • 13-15.00 – Spotkanie z Luizą Złotkowską (medalistka olimpijska z Vancouver 2010), spotkanie z Dariuszem Straszewskim (fizjoterapeuta z Carolina Medical Center)

Goście specjalni eventu Vibram Fivefingers w GoSport:

Rafał Tito Kryla – od zawsze był indywidualistą uparcie dążcym do celu. Taniec to nie tylko jego pasja to jego życie… Jest samoukiem, a do programu YOU CAN DANCE zaprowadził go upór oraz wiele lat ciężkich treningów. Jako finalista programu YOU CAN DANCE, TITO podbił serca widzów, zdobywając ich wielką sympatię. Poza tańcem Rafał wywalczył wiele tytułów w ogólnopolskich zawodach w ju- jitsu. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Michał Milowicz, Liroy, Kasa, D- Bomb, Zero czy Doda. Od zawsze występował w największych polskich klubach w kraju, Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Oprócz tańca i prowadzenia szkoły Rafał udziela się również w akcjach, które mają na celu pomoc innym ludziom. Jest także ambasadorem Akademii Przyszłości przy Stowarzyszeniu Wiosna. Założyciel i tancerz grupy TITO SHOW. Instruktor tańca: Funky, Hip-Hop, New Style.

Luiza Złotkowska – polska łyżwiarka szybka, brązowa medalistka igrzysk w Vancouver. Trzykrotna medalistka zimowej uniwersjady w Harbinie. Rekordzistka Polski na dystansie 5 km. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie szybkim.

W 2010 roku odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Od niedawna, wraz z koleżankami z olimpijskiej drużyny, jest twarzą Vibram Fivefingers w Polsce.

Dariusz Straszewski – posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie usprawniania w ortopedii, chorobach kręgosłupa, neurologii, położnictwie (ukończył szkołę rodzenia). W Carolina Medical Center pracuje od 2000 r. Darek to doświadczony nauczyciel w dziedzinie rehabilitacji ortopedycznej i medycyny sportowej. W ramach współpracy z PTTS prowadzi warsztaty na temat usprawniania: stawu kolanowego i barkowego, kręgosłupa, kończyny górnej. Autor i współautor wielu artykułów w tej dziedzinie. Uczestnik i wykładowca podczas kongresów naukowych w Polsce i zagranicą.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy I-ego kontaktu oraz dla orzeczników ZUS w zakresie rehabilitacji po urazach. Na co dzień pracuje z najlepszymi sportowcami w Polsce – kadrowiczami i olimpijczykami.

Źródło: RSA Trading

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0