HomeImprezy outdoor

Wielkie narciarskie widowisko w Zakopanem

Potężne skoki, zjazdy stromymi ścianami i jedni z najlepszych narciarzy na świecie – to wszystko będzie można zobaczyć już 15 października na wielkim ekranie w czasie polskiej premiery filmu „The Grand Bizarre”.

Najnowszy film amerykańskiej wytwórni Poor Boyz Productions (PBP) to ponad godzinna dawka niesamowitej akcji na nartach. Zobaczyć w nim można wyczyny młodego pokolenia sportowców, którzy na nowo ustalają granice tego co możliwe na dwóch deskach. Czy to jeżeli chodzi o skoki na ponad 50 – metrowych skoczniach, czy zjazdy po stromych zboczach na Alasce – w tym filmie wszystko jest jeszcze większe i bardziej widowiskowe niż kiedykolwiek.

Doceniło to jury odbywającego się w Montrealu festiwalu IF3 przyznając „The Grand Bizarre” tytuł filmu roku.

Ski2die.pl – działający od 8 lat polski portal o tematyce freeski i freeride – połączył siły z PBP przy organizacji polskiej premiery „The Grand Bizarre”. Odbędzie się ona 15 października (sobota) o godzinie 20.30 w kinie Sokół w Zakopanem.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=7a9mzmFEAz4]

Głównym celem imprezy jest promocja najmłodszych narciarskich konkurencji olimpijskich (slopestyle i halfpipe pojawią się na Igrzyskach w Sochi w 2014 roku).

Właśnie dlatego wstęp na pokaz jest darmowy. Aby zarezerwować miejsce wystarczy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem na adres info@ski2die.pl.

Po premierze organizatorzy zapraszają wraz z Red Bullem na afterparty w klubie Dworzec Tatrzański (wstęp 10 pln).

Więcej informacji: www.ski2die.plwww.poorboyz.com.

Partnerzy: Biuro Promocji Zakopanego, Kino Sokół, Dworzec Tatrzański, Infogram, TwoTip

Jacek Będkowski

Snow PR 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0