HomeNowości z rynku

W sklepie 8a.pl dostępne są rękawiczki The North Face i Marmot dla użytkowników samrtfonów

W kolekcji ETIP marki The North Face czubki kciuków i palców wskazujących pokryto przewodzącym materiałem X-static, dzięki czemu można obsłużyć sprzęt z ekranem dotykowym w ciepłych rękawiczkach.

Obecnie w sklepie 8a.pl dostępne są cztery modele rękawiczek ETIP oraz jeden model marki Marmot.

  • Etip Pamir Windstopper Glove – techniczne męskie rękawiczki, niezawodne w czasie wietrznej pogody, dzieki membranie Gore® Windstopper

Doskonałe męskie polarowe rękawiczki, idealnie dopasowane do dłoni. Zostały wykonane z nieprzewiewnego, lecz oddychającego materiału Gore® Windstopper. W nadgarstkach znajdują się gumki dla lepszego dopasowania rękawiczek oraz jako kolejna bariera dla wiatru i zimna.

The North Face, rękawiczki Etip Pamir Windstopper GloveThe North Face, rękawiczki Etip Pamir Windstopper Glove

Wewnętrzna strona dłoni pokryta została antypoślizgowym silikonem, co ulatwia pewny chwyt. Zaś czubki kciuków i palców wskazujących pokryto przewodzącym materiałem X-static, dzięki czemu możesz obsłużyć sprzęt z ekranem dotykowym bez konieczności zdjęcia rękawiczek. Rękawiczki posiadają z boku klipsy do spięcia w parę. 

Użyte materiały: 100% poliester Gore® Windstopper oraz 100% nylon X-static

Waga: 75 g (M)

Cena: 179 zł

  • Glove Lady – techniczne rękawiczki skrojone na kobiece dłonie

Rękawiczki, które mogą posłużyć Ci przez cały rok, zarówno w zimne dni lata, jak i jako warstwa wewnętrzna do łapawic w mroźną zimę. Są idealnie dopasowane do kobiecej dłoni. Zostały wykonane ze streczowego materiału, dzięki czemu są wygodne, dobrze się je nakłada i ściąga.

The North Face, rękawiczki Glove LadyThe North Face, rękawiczki Glove Lady

Wewnętrzna strona dłoni pokryta została antypoślizgowymi silikonowymi kropkami, co ułatwia trzymanie przedmiotów. Zaś czubki kciuków i palców wskazujących pokryto przewodzącym materiałem X-static, dzięki czemu możesz obsłużyć sprzęt z ekranem dotykoym bez konieczności zdjęcia rękawiczek. Rękawiczki posiadają z boku klipsy do spięcia w parę.

Użyte materiały: 93% poliester, 7% elastan oraz 100% nylon X-static

Waga: 50 g (M)

Cena: 99 zł

  • Connect Glove

Jeżeli często sprawdzasz koordynaty na GPS’ie i bawisz się iPhonem, a nie chcesz za każdym razem ściągać rękawiczek, to Marmot Connect są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rękawiczki wykonano z rozciągliwego w cztery strony materiały, który dobrze zabezpiecza ręce przed wychłodzeniem. Od wewnątrz wykończone są przyjemnym, dającym komfort termiczny czesanym materiałem.

Marmot, rękawiczki Connect GloveMarmot, rękawiczki Connect Glove

Rękawiczki idealnie spiszą się jako wewnętrzne rękawice dogrzewające w czasie zimowych eskapad. Palec wskazujący oraz kciuk zostały wykończone materiałem przewodzącym, co daje możliwość korzystania z urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe. Od strony chwytnej rękawicy umieszczono nadruk TPU, którego zadaniem jest polepszenie chwytu. Po bokach znajduje się klamerka umożliwiająca spięcie obu rękawic po zdjęciu.

Użyte materiały: 92% Poliester 8% Elastan

Cena: 119 zł

Źródło: 8a.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0