HomeNowości z rynku

Gorące promocje i wyprzedaże na jesienne chłody

Za oknem jesienna aura w pełnej krasie, pierwszy śnieg także już za nami. Na rozgrzanie atmosfery przedstawiamy trwające promocje i wyprzedaże w sklepach outdoorowych.

Polar Sport – trzecia rzecz za darmo

Wczoraj Polar Sport uruchomił promocję, w której przy zakupie trzech produktów odzieżowych, trzecia, najtańsza jest za darmo. Akcja trwa do przyszłego poniedziałku (21 listopada). Promocja dotyczy zakupów odzieży w sklepie internetowym i stacjonarnym. W promocji biorą udział również towary wyprzedażowe i promocyjne, ale liczone według cen katalogowych (czyli przed promocją).

W sklepie nadal trwa także wyprzedaż spodni trekkingowych, bielizny termoaktywnej i softshelli (Berghausa, Mammuta, Alviki i Lafumy). Warto także pamiętać o codziennym Hicie Dnia.

Renifer Tuttu

Również do najbliższego poniedziałku trwa promocja w sklepie Tuttu.pl – „Drugi produkt za 50% ceny”. Akcja dotyczy sklepu internetowego tutu.pl oraz wszystkich trzech sklepów stacjonarnych Tuttu w Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Aby skorzystać z oferty należy podać sprzedawcy hasło: Renifer Tuttu.

Skalnik – co trzecia rzecz za darmo

W Skalniku także trwa znana od lat i wyczekiwana promocja, w której przy zakupie trzech rzeczy, trzecia najtańsza jest za dramo. Tu jednak akcja kończy się w niedzielę, 20 listopada. Są także pewne zmiany w regulaminie. Jak głosi punkt 8: W promocji nie mogą być produkty marek: Petzl, Beal, Marabut i Yeti. Oznacza to także, że z promocji wyłączone są paragony na których widnieją 3 takie same produkty Petzl, Beal, Marabut i Yeti.

Promocja dotyczy wszystkich sklepów stacjonarnych we Wrocławiu i internetowego skalnik.pl.

-20%, -30%, -50%

W sklepie TK Sport do końca listopada można zakupić produkty The North Face i Salomon tańsze o 20%. W outdoorowo.pl do 6 grudnia (Mikołajki!) trwa promocja na wszystkie akcesoria – na które jest 10% rabatu. W sklepie Rockcentric wciąż trwa jeszcze Pomocja Lato, w ramach której niże ceny mają produkty marek takich jak: Meindl, Saltic, Tilak, Fixe Climbing, Kwark, czy Barracuda.

8a.pl solidnie obniża ceny swoich codziennych Hitów Dnia. Promocyjną cenę jednego produktu dziennie wprowadziło już zresztą większość sklepów, m.in. Rockcentric, Janmar Sport, outdoorzy.pl, wspinanie.sklep.pl, czy alpintech.pl.

W sklepie Weld.pl niższe ceny mają wybrane modele butów La Sportiva, Meindl, Scarpa, Asolo, a także m.in. odzież marki Millet, Marmot i Milo.

W sklepie e-horyzont.pl na wyprzedaży są m.in. buty narciarskie Black Diamond, śpiwory Fiord Nansen, namioty i odzież Jack Wolfskin.

Sklep Alpamayo obchodzi w tym tygodniu swoje drugie urodziny (wszystkiego najlepszego!). Z tej okazji przez tydzień obowiązuje 15% rabatu na nieprzecenione produkty. Wystarczy przy kasie poprosić o rabat urodzinowy. Urodzinowy rabat obowiązuje również na zakupy internetowe – wystarczy dodać hasło URODZINY w dopisku.

W sklepie alpintech.pl przecenione są wybrane produkty marki Berghaus. Pietros.pl ma natomiast niższe ceny wybranych modeli butów wspinaczkowych, a avalanchesklep.pl kurtek i bluz marek HiMountain i Directalpine.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0