HomeImprezy outdoor

Polska premiera filmu „The Art of Flight”

23 listopada, w sieci kin Multikino, odbędzie się ogólnopolska premiera filmu „The Art of Flight”, najbardziej oczekiwanej produkcji w świecie snowboardu i jednej z najważniejszych pozycji w kinematografii sportowej ostatnich lat.

Na pokazie w Warszawie obecni będą także twórcy filmu: gwiazda snowboardu Travis Rice, a także reżyser obrazu – Curt Morgan. Informacje o biletach już od 11 listopada na www.redbullmobile.com i www.artofflightmovie.com.

Najtrudniejsze triki wykonywane poza szlakiem, nieprawdopodobne zjazdy z dziewiczych stoków oraz przepiękne ujęcia z najlepszych miejsc do jazdy na snowboardzie – wszystko to sprawia, że „The Art of Flight” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów snowboardowych ostatnich lat.

Najnowsze dzieło Travisa Rice’a i Curta Morgana to świetnie opowiedziana historia, prawdziwi bohaterowie i duża dawka sportowych wrażeń. Każde ujęcie zostało zarejestrowane przy użyciu najnowocześniejszych technik kinematografii, dzięki czemu widz ma wrażenie obserwowania na żywo jazdy najlepszych na świecie snowboardzistów.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=kh29_SERH0Y]

O tym filmie było głośno w środowisku wielbicieli sportów zimowych na długo przed jego oficjalną, światową premierą, która odbyła się 7 września w Nowym Jorku. Dwa miesiące później – 23 listopada – Travis Rice oraz Curt Morgan przyjadą do Warszawy, by zaprezentować swoje dzieło polskim fanom.

W trakcie zaplanowanego spotkania z publicznością Travis Rice wręczy również wylosowanej osobie nową deskę snowboardową zaprojektowaną specjalnie z okazji premiery filmu. Tuż po premierze w warszawskim klubie Piekarnia odbędą się zawody snowboardowe oraz after party.

Premierowe pokazy odbędą się 23 listopada w 11 wybranych Multikinach w całej Polsce. Lista kin wraz z godzinami seansów oraz bilety od 11. listopada dostępne będą na stronach partnerów premiery tj. www.redbullmobile.pl oraz www.multikino.pl. Więcej informacji o filmie można znaleźć na oficjalnej stronie premiery ArtofFLIGHTmovie.com.

„The Art of Flight” został wyprodukowany przez Red Bull Media House we współpracy z Brain Farm Digital Cinema, wszystko przy udziale Quiksilver. Światowa premiera tego wyjątkowego filmu Curta Morgana odbyła się 7 września 2011 w nowojorskim Beacon Theatre, w ramach Quiksilver Pro New York (ASP World Tour).

Nowojorska premiera filmu "The Art of Flight" (fot. Red Bull)Nowojorska premiera filmu „The Art of Flight” (fot. Red Bull)

„The Art of Flight” jeszcze przed premierą stał się najbardziej oczekiwanym obrazem tego roku w świecie sportów ekstremalnych – w serwisie youtube.com trailer filmu dotychczas zobaczyło ponad 5 mln widzów. W ciągu godziny od pojawienia się w iTunes „The Art of FLIGHT” stał się numerem jeden w kategorii sport, zgarniając pięć gwiazdek od pierwszych recenzentów.

Za pośrednictwem strony www.artofflightmovie.com można zakupić pakiety DVD i Blu-ray™ oraz cyfrową wersję filmu, który jest także dostępny w najlepszych sklepach snowboardowych oraz sklepach Quiksilver na całym świecie.

Partnerami polskiej premiery The Art of Flight są Red Bull Mobile oraz Multikino.

Aleksandra Zarychta 

Red Bull

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0