HomeNowości z rynku

Wygraj PowerMonkey Explorer – marka PowerTraveller organizuje konkurs na Facebooku

Firma PowerTraveller specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ładowarek do wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych, coraz bardziej niezbędnych podczas codziennego życia oraz w podróży. Misja firmy to zapewnienie każdemu użytkownikowi rozwiązań – czy to w postaci podręcznych akumulatorków czy solarnych ładowarek – mających zlikwidować problemy z zasilaniem osobistych urządzeń. 

Aktualnie trwa konkurs marki PowerTraveller na Facebooku.

Jedna osoba spośród pierwszych 500 fanów polskiego fanpage’a marki PowerTraveller otrzyma podręczny zestaw solarny PowerMonkey Explorer.

PowerTraveller, PowerMonkey Explorer (fot. arch. PowerTraveller)PowerTraveller, PowerMonkey Explorer (fot. arch. PowerTraveller)

Ultra pakowny, wytrzymały i wydajny zasilacz PowerMonkey Explorer zawsze jest gotowy na następną przygodę. Zestaw wyposażony jest w baterię słoneczną solar-slave, która pozwala ładować urządzenia elektryczne zawsze i wszędzie. Podczepiany panel słoneczny może być wykorzystywany do ładowania różnorodnych urządzeń elektrycznych (iPhonów, smart phonów, telefonów komórkowych, mp3, iPodów, aparatów i kamer cyfrowych i in.), dzięki czemu zawsze można mieć awaryjny dostęp do energii elektrycznej.

PowerTraveller, PowerMonkey Explorer w akcji (fot. arch. PowerTraveller)PowerTraveller, PowerMonkey Explorer w akcji (fot. arch. PowerTraveller)

Więcej iinformacji o marce PowerTraveller i jej produktach można znaleźć tutaj.

Źródło: Raven Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0