HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego na 9. Krakowskim Festiwalu Górskim

Krakowski Festiwal Górski to nie tylko gwiazdy wspinaczki, doskonałe kino górskie, prelekcje i warsztaty, ale także jedyny w Polsce kiermasz odzieży i sprzętu outdoorowego. 

W festiwalowej przestrzeni zagości wiele znanych i cenionych marek, które zaprezentują swoje najnowsze kolekcje i produkty w atrakcyjnych cenach. Nie zabraknie także licznych konkursów.

Stoisko marki Berghaus na kiermaszu 8.KFG (fot. Adam Kokot/KFG)Stoisko marki Berghaus na kiermaszu 8.KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Stoisko sklepu Alpamayo na 8.KFG (fot. Alpamayo)Stoisko sklepu Alpamayo na 8.KFG (fot. Alpamayo)

Wśród wystawiających się marek znajdziemy m.in.: The North Face, Yeti, Alpinus, Berghaus, Gore, Fjord Nansen, Petzl, Majesty, Boreal, Montano, Camp, Cassin, Rock Empire, Lowe Alpine, Lorpen, Asolo, Buff, Ternua, Marmot, Black Diamond, i wiele innych.

Zobaczymy także stoisko targów ispo, magazynów Góry, Podróże i n.p.m. oraz regionu Tyrol. Wystawią się sklepy 8a.pl, Alpamayo oraz Sklep Podróżnika. Nie zabraknie również oferty czasopism i książek górskich oraz propozycji wyjazdów turystycznych.

Arc'teryx na kiermaszu 8.KFG (fot. Adam Kokot/KFG)Arc’teryx na kiermaszu 8.KFG (fot. Adam Kokot/KFG)

Kiermasz KFG jest doskonałą okazją do zakupienia sprzętu i odzieży outdoorowej z rabatami oraz do porozmawiania bezpośrednio z polskimi dystrybutorami i przedstawicielami marek na tematy dotyczące ich produktów. To niepowtarzalna szansa dowiedzenia się wszystkiego bezpośrednio u źródła! Można także przyjrzeć się pełnej kolekcji danego producenta i swobodnie poprzymierzać interesujące produkty.

Stoisko marki Yeti na kiermaszu 8.KFG (fot. Adam Kokot)Stoisko marki Yeti na kiermaszu 8.KFG (fot. Adam Kokot)

Kiermasz odbywa się każdego dnia festiwalu:

  • w piątek, 2 grudnia – od godz. 16:00 do 20:00
  • w sobotę, 3 grudnia – od godz. 10:00 do 20:00
  • w niedzielę, 4 grudnia – od godz. 10:00 do 16:30 

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Patronat medialny nad kiermaszem Krakowskiego Festiwalu Górskiego objął portal 4outdoor.pl. Relację z ubiegłorocznego kiermaszu KFG można znaleźć tutaj.

 

Patron medialny Kiermaszu KFG

***

9. Krakowski Festiwal Górski

2-4 grudnia, start o godz. 16.00

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

ul. Rakowicka 27

Pawilon Dydaktyczno-Sportowy

 


KOMENTARZE

WORDPRESS: 0