HomeRynek outdoor

Armada Skis i Gore wspólnie tworzą profesjonalną linię odzieży zewnętrznej

Firma W.L. Gore & Associates łączy siły z Armada Skis, wiodącą firmą narciarską stworzoną i prowadzoną przez aktywnych narciarzy. Celem współpracy ma być opracowanie serii odzieży Vector – linii produktów o wysokiej wydajności, inspirowanych potrzebami sportowców i przewodników. Linia, mająca zadebiutować na targach ISPO i SIA w roku 2012, będzie wykorzystywać wyłącznie materiały GORE-TE® w całym zakresie kurtek i spodni dla mężczyzn i kobiet.

Armada (fot. armadaskis.com)Armada (fot. armadaskis.com)

Nasza współpraca z firmą Gore stanowi kamień milowy dla firmy Armada i reprezentuje ewolucję naszego programu rozwoju produktów tekstylnych – mówi Jeff Russell, dyrektor ds. rozwoju produktów w firmie Armada Skis. – Pasja marki Armada i nasza kreatywność jest teraz wzmocniona przez jedną z najbardziej zaawansowanych technologii na świecie. Rezultatem jest linia niepowtarzalnych projektów Armady, które przodują w dziedzinie jakości i wydajności – czyli tego, czego nasi klienci oczekują od wszystkich naszych produktów – dodaje.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=Y9h2oOCOfU8]

Projektanci Armady wykorzystali długi okres rozwoju i ścisłej współpracy z Gore oferując zaawansowane technicznie produkty, które kładą nacisk na detale w połączeniu z wyrazistym stylem marki Armada. Projekty stanowią alternatywę dla tradycyjnej odzieży narciarskiej poprzez odpowiednie dopasowanie i skupienie na funkcjonalności. 

Rozumiemy popyt na produkty łączące wysoką wydajność i styl – mówi Tom Boyle, z działu marketingu strategicznego w Mountain Sport w Gore. – Armada ma bardzo jasny cel – opracować świetnie wyglądającą kolekcję dla wymagających sportowców, którzy oczekują najlepszej technologii. Seria Armada Vector ucieleśnia to połączenie oferując wymagającym klientom optymalny wybór.

W celu wsparcia nowej współpracy, Armada będzie promować ofertę w kampanii reklamowej, w mediach społecznościowych oraz eksponując nowe produkty wśród sportowców. Dodatkowo, Alaska Heli Skiing w Haines na Alasce będzie wyposażać swoich przewodników w nową odzież marki Armada z GORE-TEX® PRO w nadchodzącym sezon 2011-12.

Armada (fot. armadaskis.com)Armada (fot. armadaskis.com)

Seria Vector będzie w sprzedaży detalicznej jesienią 2012 roku i jej produkty będą dostępne w ośrodkach specjalistycznych i u autoryzowanych dealerów internetowych w Ameryce Północnej, Europie i Japonii.

O Armada Skis Inc

Armada Skis Inc to rodzina sportowców, artystów, projektantów i inżynierów, którzy razem tworzą najlepsze narty, kije i odzież dla mężczyzn i kobiet, którzy wymagają najlepszych produktów. Założona w 2002 roku, firma z siedzibą w Costa Mesa w Kalifornii posiada międzynarodowe biuro w Zurychu i dystrybuuje swoje produkty w 42 krajach na całym świecie. Więcej informacji na stronie: www.armadaskis.com.

Źródło: outdoorindustry.org

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0