HomeNowości z rynku

Zimowa kolekcja marki Feel Free

Nowa, zimowa kolekcja Feel Free charakteryzuje się nowoczesnym, modnym krojem, ciekawą kolorystyką oraz komfortem. Doskonała na narty i do codziennego użytku.

  • Kurtka Grenada

Damska narciarska kurtka odpowiednia do sportów zimowych i codziennego użytku.

Feel Free, kurtka GranadaFeel Free, kurtka Granada

Charakterystyka:

Ergonomiczny krój, odpinany kaptur z regulacją, odpinany biodrowy pas przeciwśnieżny, kieszenie na telefon komórkowy, wewnętrzne elastyczne mankiety, klejone szwy, chusteczka do gogli, system wentylacji, kieszenie zapinane na wodoszczelne zamki, mankiety regulowane za pomocą rzepów, zamek główny zabezpieczony wewnętrzną listwą, kieszonka na ski pass na rękawie.


Materiał zewnętrzny: ProofX Snow, wodoszczelność: 10 000 mm, oddychalność: 5000 g/m2/24 h. 

  • Kurtka Burgos

Męska kurtka narciarska zaprojektowana z myślą o zimowych szaleństwach i codziennym użytku.

Feel Free, kurtka BurgosFeel Free, kurtka Burgos

Charakterystyka:

Ergonomiczny krój, odpinany kaptur z regulacją, odpinany biodrowy pas przeciwśnieżny, kieszenie na telefon komórkowy, wewnętrzne elastyczne mankiety, laminowane szwy, chusteczka do gogli, system wentylacji, dwie boczne kieszenie zapinane na zamki, kieszeń piersiowa zapinana na wodoszczelny zamek, mankiety regulowane za pomocą rzepów, zamek główny zabezpieczony zewnętrzną listwą, kieszonka na karnet na rękawie.


Materiał zewnętrzny: ProofX Snow, wodoszczelność: 10 000 mm, oddychalność: 5000 g/m2/24 h.

  • Spodnie Girona

Wysokiej jakości spodnie narciarskie z kolekcji Feel Free o damskim kroju. Profilowane kolana zwiększają swobodę ruchów.

Feel Free, spodnie GironaFeel Free, spodnie Girona

Charakterystyka:

Wzmocnienia w dolnej części nogawek, boczna wentyLacja, nogawki zapinane na dwubiegowe zamki, dwie przednie kieszenie, kieszeń na udzie, odpinane, regulowane i elastyczne szelki, regulacja w pasie, laminowane szwy, zamki w nogawkach ułatwiające nakładanie obuwia, mankiet przeciwśnieżny z gumą antypoślizgową, bardzo dobrze chroniący przed dostawaniem się śniegu.

Materiał zewnętrzny: ProofX Snow, wodoszczelność: 10 000 mm, oddychalność 5000 g/m2/24 h.

  • Spodnie FotoS

Męskie spodnie narciarskie o prostym, modnym kroju.

Feel Free, spodnie FotoSFeel Free, spodnie FotoS

Charakterystyka:

Profilowane kolana zwiększające swobodę ruchów, wzmocnienia w dolnej części nogawek, boczna wentylacja, nogawki zapinane na dwu biegowe zamki, dwie przednie kieszenie, kieszeń na udzie, odpinane regulowane, elastyczne szelki, regulacja w pasie, laminowane szwy, w nogawkach zamki ułatwiające nakładanie obuwia, mankiet przeciwśnieżny z gumą antypoślizgową, bardzo dobrze chroniący przed dostawaniem się śniegu.

Materiał zewnętrzny: ProofX Snow, wodoszczelność: 10 000 mm, oddychalność: 5000 g/m2/24 h.

Źródło: Feel Free

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0