HomeNowości z rynku

Wybierz swoją kurtkę The North Face

Odzież i akcesoria z kolekcji The North Face Snowsports zaprojektowane zostały tak, by spełnić wymagania freeriderów, miłośników tradycyjnych odmian narciarstwa i młodego pokolenia, spędzającego czas w snowparkach.

Trzy linie produktów opracowane zostały w bliskiej współpracy z zawodnikami teamu The North Face. Linia Alpine Summit powstała z myślą o jeździe poza trasami nowa linia Alpine HN24 spełni oczekiwania tych, dla których najważniejsze są komfort i wyrafinowany styl. Wreszcie linia Freeride spełnia wymagania nowej generacji, która wszędzie poszukuje innowacji.

  • Alpine Summit

Nowa męska kurtka Enzo idealnie sprawdzi się w czasie jazdy na nartach czy wspinaczki. Dzięki wodoszczelnemu, „oddychającemu”, trójwarstwowemu materiałowi Gore-Tex Pro Shell zapewnia ochronę w najgorszych warunkach.

The North Face, kurtka EnzoThe North Face, kurtka Enzo

Podobną propozycją dla pań, jest kurtka Free Thinker wykonana z paneli materiałów Gore-Tex Stretch Pro Shell i Gore-Tex Pro Shell.

The North Face, kurtka Free ThinkerThe North Face, kurtka Free Thinker

Obie kurtki wraz z puchową kamizelką Crimptastic Hybrid, wykonaną z chroniącego przed wiatrem materiału Pertex i paneli materiału Polartec Power Stretch, stanowią idealny zestaw dla tych, którzy szukają linii swojego zjazdu na najwyższych szczytach.

  • Freeride

Kurtka Spineology wykonana z najlepszego trójwarstwowego materiału Gore-Tex Performance Shell przeznaczona jest dla fanów jazdy poza trasami. Stawiany kołnierz nie tylko zabezpiecza przed wiatrem, ale dzięki wyjątkowym otworom – umożliwia oddychanie w czasie jazdy w głębokim śniegu. Kurtka wyposażona została w system RECCO ułatwiający poszukiwanie osób zasypanych przez lawiny.

The North Face, kurtka SpineologyThe North Face, kurtka Spineology

Damska kurtka Special Effects wykonana została z wodoszczelnego, „oddychającego”, dwuwarstwowego materiału HyVent i wypełniona firmową, w pełni regenerowaną ociepliną Heatseeker Eco. Świetnie sprawdzi się zarówno w czasie jazdy poza trasami jak i długich sesji w snowparku.

  • HN 24

Ze swoimi gładkimi liniami i klasycznymi barwami nowa męska kurtka Shekter jest wyrazem uznania dla narciarskiej tradycji. Niemniej jednak techniczne cechy kurtki nie mają nic wspólnego z dawnymi czasami. Wszystko dzięki dwuwarstwowemu materiałowi HyVent typu stretch, który jest lekki, wytrzymały oraz wodoszczelny. Dodatkowy komfort zapewnia podszewka Thermo Cool.

The North Face, kurtka PaxzannaThe North Face, kurtka Paxzanna

Łącząc ochronę przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi z kobiecym stylem, nowa kurtka damska Paxzanna jest uniwersalnym wyborem zarówno na narciarski urlop w znanym kurorcie jak i na wyprawy poza trasę. Dwuwarstwowy rozciągliwy stretch HyVent i ocieplina Thermo Cool gwarantują ciepło i ochronę w najzimniejsze nawet dni.

Jacek Będkowski

Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0