HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu fabrycznego marek Keen i Under Armour

Serdecznie zapraszamy na otwarcie pierwszego w Polsce sklepu fabrycznego niezwykłych amerykańskich marek – KEEN i Under Armour. Nie siedź przed komputerem! 17 grudnia opuść swoje cztery ściany i udaj się na ulicę Nad Strugą 7 w Krakowie.

Spotkaj sportowców i ambasadorów, którzy nie mogli oprzeć się ich przyciąganiu. Dowiedz się dlaczego i daj się wciągnąć do świata, w którym najważniejsze są komfort, jakość i troska o środowisko.

W planie:

Od godziny 10:

  • Dzień otwarty w sklepie. Zobacz, jak wyglądają najwyższej jakości produkty, tworzone z troską o środowisko naturalne. Sprawdź, co wspólnego mają buty z bambusem, torba z puszką aluminiową i bluza z butelka.
  • 1 kolejka Polskiej Ligii Squasha, w której startują zawodnicy wspierani przez Under Armour. Przekonaj się, dlaczego sportowcy pokochali tę markę.
  • Od 19.00, dla wyczerpanych mierzeniem, kupowaniem lub kibicowaniem, poczęstunek w barze.
  • O godzinie 20.00 odbędzie się sponsorowany przez markę Under Armour pokazowy mecz tenisa stołowego z udziałem wielokrotnego Mistrza Polski Lucjana Błaszczyka. Czy Mistrz jest nadal w formie?
  • A o 21.00 zorganizowany przez markę KEEN koncert włoskich muzyków- Sabrinę Turri i Alberta Rossi. Nie możesz tego przegapić! 

Otwarcie sklepu fabrycznego KEEN/Under Armour będzie połączone z otwarciem Chillout CAFE BAR w sąsiadującym klubie Squash4You.

Garść informacji o wspomnianych wyżej markach:

Under Armour znajduje się na 7 miejscu najnowszego rankingu amerykańskiego magazynu „Forbes”, który wybrał 40. najcenniejszych marek firm, sportowców, drużyn i imprez sportowych.

Od początku swojego istnienia KEEN troszczy się o środowisko naturalne oraz ludzi, którzy potrzebują pomocy. Wynika to z oryginalnej filozofii marki KEEN, zwanej Hybrid.Life (Create, Play, Care), która bezpośrednio przekłada się na aktywne działania firmy na polu ekologicznym i socjalnym.

Obecnie spełniamy marzenia chorych dzieci razem z fundacją Mam Marzenie.

Buty KEEN, ich pudełka i akcesoria tworzone są z odzyskiwanych lub łatwo rozkładających się materiałów. Z myślą o środowisku naturalnym opracowano też specjalny proces produkcji pozwalający wyeliminować kleje i inne szkodliwe dla środowiska substancje.

Twórz, baw się, dbaj o środowisko i o innych – to sposób na życie, które nazywamy hybrydowym. To także najważniejsze składniki filozofii KEEN.

Więcej o markach na stronach: 

www.keen.pl

www.ua-polska.pl

www.dystrybucja.mmsport.com.pl

Livia Kolan

MMSport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0