HomeRynek outdoor

Skarpety Teko na Freeride World Tour

Marka Teko, lider w produkcji ekologicznych, wysokiej jakości skarpet, została mianowana oficjalnym, licencjonowanym dostawcą skarpet na Freeride World Tour.

Freeride World Tour (FWT) to cykl imprez freeride’owych, w których rywalizują najlepsi narciarze na świecie. 

Marka Teko zaprojektowała skarpety specjalnie na Freeride World Tour – FWT Light. Skarpety wykonane są z przędzy SIN3RGI, która jest połączeniem wełny merino z poliestrem pochodzącym z recyklingu. Na goleni i całym obszarze stopy zastosowano lekką wyściółkę, a dzięki zwiększonej amortyzacji na piętach, miłośnicy freeride mogą jeździć jeszcze dłużej i aktywniej. Skarpety FWT Light mają zapewnić niezmienny komfort w trudnych i wymagających warunkach. 

Podobnie jak wszystkie skarpetki Teko, FWT Ligh są produkowane wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, przy zachowaniu wszystkich zasad i standardów zrównoważonego rozwoju, certyfikacji bluesign, przy użyciu certyfikowanej, organicznej wełny merino oraz wtórnie przetworzonego poliestru.

Profesjonalni freeriderzy wystawiają swój sprzęt na ostateczną próbę w najtrudniejszych warunkach, dlatego wiedzą co jest dobre – mówi Shawn Pritchet, dyrektor sprzedaży Teko. – Docenienie najwyższej jakości i wydajności naszych skarpet, jest dla Teko ogromnym wyróżnieniem.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=XIIFfva3RX0]

Rozpoczynając swój piąty sezon, Freeride World Tour wystartuje pod koniec stycznia w Chamonix Mont-Blanc, gdzie doświadczeni w jeździe górskiej zawodnicy zmierzą się z młodymi talentami. Zawody będą miały cztery odsłony, w czterech miejscach w Europie i potrwają do 1 kwietnia 2012 roku:

  • 21-27.01 – Chamonix Mont-Blanc, Francja
  • 25.02-2.03 – Roldal, Norwegia
  • 09-16.03 – Fieberbrunn, Austria
  • 24.03-01.04 – Verbier, Szwajcaria

Więcej informacji o marce Teko na stronie: www.tekosocks.com

Więcej informacji o Freeride World Tour na stronie: www.freerideworldtour.com

Źródło: fibre2fashion.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0