HomeImprezy outdoor

Weź udział w wyjątkowych biegach górskich – The North Face Ultra-Trail du Mont Blanc

Ruszyła rejestracja zawodników na The North Face Ultra-Trail du Mont Blanc 2012. Już wkrótce będzie można zgłosić się także do startu w Lavaredo Ultra Trail 2012. 

Miłośnicy biegania mogą już planować swój start w najważniejszym biegu górskim na świecie – The North Face Ultra-Trail du Mont Blanc 2012. Każdy, kto posiada odpowiednią liczbę punktów kwalifikacyjnych powinien zarejestrować się za pośrednictwem strony www.ultratrailmb.com.

The North Face Ultra-Trail du Mont-Blanc (fot. Damiano Levati)The North Face Ultra-Trail du Mont-Blanc (fot. Damiano Levati)

Liczba miejsc jest mocno ograniczona, dlatego osoby, które staną pod koniec sierpnia 2012 roku na starcie w Chamonix, zostaną wyłonione w drodze losowania spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych do 9 stycznia 2012 roku.

Z kolei w dniach 14 – 28 lutego 2012 roku będzie można zgłaszać się do startu w 6 edycji The North Face Lavaredo Ultra Trail 2012. Ten wyjątkowy 120-kilometrowy bieg w sercu Dolomitów odbędzie się w dniach 29 – 30 czerwca 2012 roku.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=Z2HGYzr7_MU&feature=player_embedded]

Więcej informacji na temat rejestracji i imprez znaleźć można na stronach: 

The North Face® Lavaredo Ultra Trail www.ultratrail.it

The North Face® Ultra-Trail du Mont-Blanc® www.ultratrailmb.com

Jacek Będkowski

Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0