HomeImprezy outdoor

Burn in Snow: adrenalina i muzyka

Energetyzująca propozycja marki Burn dla wielbicieli dobrej muzyki i sportów zimowych. Już 11 lutego 2012 w Szczyrku odbędzie się największa impreza zimowa tego sezonu. Najlepsi snowboardziści powalczą o nagrody w czasie widowiskowych zawodów big air, a zgromadzoną publiczność rozgrzeją koncerty Hot Chip, Uffie, KAMP! i Future Folk.

11 lutego 2012 roku za sprawą imprezy BURN IN SNOW w Szczyrku zrobi się naprawdę gorąco. Na specjalnie przygotowanej skoczni najlepsi polscy snowboardziści i zaproszeni goście z całej Europy rywalizować będą w widowiskowych zawodach big air. Będzie to pierwsza w historii polskiego snowboardu impreza o statusie 3 gwiazdek rankingu TTR (Ticket To Ride). Dla startujących oznacza to możliwość zdobywania punktów w rywalizacji o tytuł najlepszego snowboardzisty na świecie, a dla publiczności zgromadzonej na stoku Skrzyczne w Szczyrku jest gwarancją rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie.

Miejsce, w którym odbędą się zawody pozwala na zbudowanie naprawdę dużej i dobrej skoczni więc na pewno będzie na co popatrzeć. Dodając do tego lineup koncertowy spodziewam się naprawdę dobrej imprezy – mówi Michał Ligocki, jeden z czołowych polskich zawodników, który wraz z Wojtkiem Pająkiem i Tomkiem Wolakiem tworzy polski team snowboardowy Burn.

Polski team snowboardowy: Michał Ligocki, Wojtek Pająk i Tomasz Wolak (fot. teamburn.blogspot.com)Polski team snowboardowy Burn: Michał Ligocki, Wojtek Pająk i Tomasz Wolak (fot. teamburn.blogspot.com)

BURN IN SNOW będzie także jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych początku 2012 roku. Wśród artystów, którzy zagrają na imprezie w Szczyrku znalazła się między innymi wokalistka i raperka Uffie znana ze współpracy z Pharrellem Williamsem, Mr. Oizo czy zespołem Justice. 

Z pewnością dla wielu osób niezapomnianym wydarzeniem będzie dj set zespołu Hot Chip. Zdobywcy nagrody Grammy w 2009 roku od lat energetyzują publiczność takimi utworami jak „Ready for the Floor” czy „Over and Over”. 

Wśród wykonawców nie zabraknie również przedstawicieli rodzimej sceny muzycznej. Na scenie wystąpi znany z Burn Selektor Festiwal zespół KAMP!.

Swój talent zaprezentuje także jeden z najlepszych polskich narciarzy freestyle’owych, a także lider zespołu Future Folk Staszek Karpiel – Bułecka.

Dodatkową atrakcją będą także testy sprzętu snowboardowego oraz konkursy dla publiczności. 11 lutego 2012 roku zapraszamy do Szczyrku!

Marta Lesiewska

INSPIRED PR

 

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0