HomeRynek outdoor

W czwartek rozpoczynają się targi Outdoor Retailer Winter Market 2012

Najważniejsze i największe zimowe, amerykańskie targi outdoorowe odbędą się w dniach 19-22 stycznia w Salt Late City. Outdoor Retailer Winter Market to ponad tysiąc wystawiających się firm, kilka tysięcy detalistów, kilkanaście tysiącach odwiedzających i ponad 500 dziennikarzy.

Na ogromnej powierzchni wystawowej (sprzedano jej ponad 25 tys. metrów kwadratowych) w centrum targowym Salt Late City wystawią się wszystkie najważniejsze marki outdoorowe na świecie. To właśnie na targach Outdoor Retailer po raz pierwszy prezentowane są nowości produktowe i technologiczne, które zostaną wprowadzone w następnym zimowym sezonie.

Outdoor Retailer Winter Market 2011 oczami dziennikarzy SNEWS:

[video:http://www.youtube.com/watch?v=AeK8PARqi4c] [video:http://www.youtube.com/watch?v=M1hPzOjwfqk&feature=related] [video:http://www.youtube.com/watch?v=GlL_Psby6K8]

OR to także ogrom wydarzeń towarzyszących, wśród nich poprzedzające targi All Mountain Demo – wydarzenie, na którym pojawią się detaliści chcący zapoznać się z najnowszym sprzętem do sportów zimowych, firmy starające się jak najbardziej podnieść rozpoznawalność swoich marek przez udział w specjalnych, branżowych seminariach oraz odwiedzający, którzy to właśnie tu zaplanują swoją wędrówkę po targowych stoiskach.

Ponad to na uczestników targów czekają szkolenia dla sprzedawców, wykłady dla importerów na rynek amerykański, prelekcje o ekologii, pokazy mody, targowe konkursy, koncerty, nocne pokazy filmowe i moc sportowych atrakcji. Na tragach pojawi się nawet Bear Grylls… 

Outdoor Retailer Winter Market z pewnością będą także swoistym barometrem nastrojów amerykańskiej branży outdoorowej.

Więcej informacji o targach na stronie: www.outdoorretailer.com/winter-market

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0