HomeRynek outdoor

Zmiana przedstawiciela marki BRUNTON w Polsce – oświadczenie Haralda Heima

W celu zapewnienia Wam jeszcze wyższego poziomu serwisu i większego wsparcia, biorąc pod uwagę potencjał polskiego rynku outdoor, zarząd konsorcjum Fenix Outdoor Group oraz BRUNTON podjął decyzję, że z dniem 01.01.2012 przejmuje dystrybucję marki BRUNTON, producenta najwyższej jakości kompasów, ogniw i paneli solarnych a także optyki, produkowanych w Stanach Zjednoczonych od 1894 roku.

Wszystkie kwestie handlowe zostaną przejęte przez naszą spółkę córkę: Fenix Eastern Europe GmbH, z siedzibą w Vierkirchen w Niemczech.

Sprzedaż, marketing i obsługa klienta będzie prowadzona przez naszego oficjalnego agenta marek Fjallraven Hanwag, firmę HBMM z Poznania, która od początku 2012 roku będzie również reprezentować markę BRUNTON w Polsce i będzie Waszym bezpośrednim kontaktem.

Wierzymy, że ta zmiana zwiększy świadomość wszystkich naszych marek przy jednoczesnym silnym wsparciu marketingowym, organizacji wydarzeń branżowych oraz lokalnej obsłudze klienta.

W imieniu Fenix Outdoor Group i firmy BRUNTON chcielibyśmy podziękować za współpracę naszemu poprzedniemu dystrybutorowi firmie Konipex – Plus z Konina. Dziękujemy za wszystkie starania i pracę przez ostatni rok oraz za wprowadzenie marki BRUNTON na polski rynek.

Nowa kolekcja marek Brunton, Hanwag i Fjallraven na sezon jesień/zima 2012 będzie po raz pierwszy zaprezentowana na targach ISPO w Monachium, które odbędą się w dniach 29.01 do 01.2.2012r. Będzie nam przyjemnie móc gościć Państwa na naszym stoisku firmowym w hali A6 stoisko nr 201. HBMM chętnie przedstawi Wam nasze najnowsze produkty. Przedstawiciele HBMM będą dostępni przez cały czas trwania targów.

Od 01.02.2012 pełna kolekcja marek Brunton Hanwag i Fjallraven na rok 2012 będzie dostępna we wzorcowni firmy HBMM w Poznaniu. Prosimy o kontakt z HBMM w celu umówienia spotkania na targach lub w Poznaniu. Jesteśmy przekonani, że Państwo i Państwa klienci będziecie pozytywnie zaskoczeni tą zmianą i z góry dziękujemy Wam za przyszłą współpracę oraz wsparcie dla marek Brunton, Hanwag i Fjallraven.

Harald Heim

General Manager Eastern Europe

FENIX Eastern Europe GmbH

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0