HomeNowości z rynku

Buff zapowiada wprowadzenie chust z dzianiny

Buff, producent stylowych, wielofunkcyjnych nakryć głowy, zapowiada wprowadzenie nowych modeli dzianinowych chust na głowę i szyję. Wśród nich propozycje w stylu vintage i wykonane z ekologicznych włókien.

Dzianinowe akcesoria nie należą już do stylu zarezerwowanego wyłącznie dla babć i miłośników robótek na drutach. Dzięki marce Buff tego typu nakrycia głowy dostępne są dla wszystkich miłośników sportów zimowych, a także dla tych którzy chcą się nosić ciepło i modnie w mieście. Wśród nowych modeli znajdą się chusty utrzymane w tradycyjnym stylu, z grubo tkanej dzianiny, a także wyspecjalizowane, ściśle tkane dla jak najwyższych parametrów technicznych. Nowe chusty będą dostępne w sezonie 2012/13.

  • Opaska na głowę – Headband Knitted Polar Buff

Buff, Headband Knitted PolarBuff, Headband Knitted Polar

Zapewni ciepło podczas szybkich zjazdów na nartach oraz styl w przerwie na gorącą czekoladę. Opaska jest podszyta ociepleniem z Polartec od wewnątrz, dzięki czemu utrzymuje ciepłą i suchą skórę podczas aktywności fizycznej, doskonale chroniąc uszy i skronie przez wiatrem i zimnem. Knitted Polar Buff sprawdzi się również podczas Nordic Walking i spacerów po górskich szlakach. Sugerowana cena producenta: 27 dolarów.

  • Chusta – Neckwarmer Knitted Polar Buff

Buff, Neckwarmer Knitted PolarBuff, Neckwarmer Knitted Polar

Chusta Knitted Polar Buff zadba o stylową ochronę szyi, uszu i nosa w największe mrozy. Jest połączeniem przytulnego polaru, odprowadzającego wilgoć i zapobiegającego utracie ciepła z dzianiną, zapewniającą oryginalny wygląd. Dzięki temu, że jest krótsza niż klasyczny Buff, poszerza swoją uniwersalność podczas zimowych aktywności. Sugerowana cena producenta: 30 dolarów.

  • Chusta – Neckerwarmer Knitted Reversible Buff

Buff, Neckwarmer Knitted ReversibleBuff, Neckwarmer Knitted Reversible

Dzięki nowej chuście Knitted Reversible Buff, ochrona szyi podczas niskich temperatur staje się jeszcze efektywniejsza i bardziej wszechstronna. Nawiązująca charakterem do klasycznych, dzianinowych szalików w stylu vintage chusta Reversible Buff daje ciepło, ochronę przed niskimi temperaturami i wiatrem, a przy tym po wywróceniu jej na drugą stronę zyskujemy zupełnie nowy wygląd. Wykonana z miękkiej wełny jest idealna na outdoorowe wyprawy, równie dobrze otula szyję podczas zimowych wieczorów w schronisku. Sugerowana cena producenta: 30 $.

  • Bandana Ketten Buff

Buff, Bandana Ketten BuffBuff, Bandana Ketten Buff

Pojawienie się w 2011 roku Bandana Buff wstrząsnęło branżą sportów zimowych, ponieważ nigdy wcześniej nie było tak uniwersalnego, stylowego i jednocześnie funkcjonalnego dodatku, w formie klasycznej chusty typu bandana. Bandana Ketten Buff wyglądem przypomina klasyczną trójkątną bandanę, jednak od tradycyjnej chusty odróżniają ją oddychające, zapewniające ciepło materiały i oryginalny wygląd. Bandana Ketten Buff można nosić wokół głowy lub szyi, a w przypadku wietrznej, mroźnej pogody można naciągnąć ją na nos i usta. Niezastąpiona podczas zimowej zabawy na desce snowboardowej. Sugerowana cena detaliczna: 26 dolarów.

  • Infinity Recycled Buff

Buff, Infinity Recycled BuffBuff, Infinity Recycled Buff

Nowa chusta Infinity Recycled Buff jest doskonała dla tych, którzy chcą dbać o środowisko naturalne, korzystając jednocześnie z wszystkich zalet klasycznej chusty Buff. Infinity Recycled Buff jest wszechstronnym dodatkiem, który chroni przed wiatrem, zimnem i słońcem. Można ją nosić jako szalik, chustę na głowie, zakrywać nos i policzki – możliwości jest naprawdę wiele. Wykona z wtórnie przetworzonych plastikowych butelek. Buff dodatkowo przekazuje 1% zysków z jej sprzedaży na rzecz ochrony środowiska. Dostępna będzie w różnych kolorach. Sugerowana cena detaliczna: 39 dolarów.

Źródło: blog.buffusa.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0