HomeRynek outdoor

Więcej czasu na zgłoszenia do The North Face Explore Fund

Wydłużony został okres, w którym organizacje pozarządowe działające na rzecz popularyzacji aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, mogą zgłaszać swoje projekty do wsparcia w ramach ogólnoeuropejskiej inicjatywy The North Face Explore Fund. 

Do 24 lutego, na stronie www.explorefund.eu można zgłaszać projekty i programy, których głównym celem jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży aktywnego, bliskiego naturze i zdrowego stylu życia. Na wsparcie w wysokości do 2500 euro przyznawane w ramach The North Face Explore Fund mogą liczyć organizacje, których inicjatywy będą łączyć cele edukcji w zakresie zdrowia i dbałości o środowisko naturalne z zachęcaniem młodych ludzi do aktywności fizycznej. Mile widziane będą także projekty, które poza młodymi odkrywcami angażują społeczności lokalne.

The North Face Explore Fund (fot. Corey Rich)The North Face Explore Fund (fot. Corey Rich)

Firma The North Face od samego początku swego istnienia promuje hasło Never Stop Exploring (Nie przestawaj odkrywać – ang.). Od ponad 40 lat wspiera ekspedycje i sportowców na całym świecie. The North Face Explore Fund pomaga ludziom odkryć piękno i emocje związane z aktywnością w naturalnym otoczeniu. Jego głównymi beneficjentami mają być najmłodsi – przyszli wielcy odkrywcy.

Kolejne zgłoszenia, tym razem związane z aktywnością w zimie, przyjmowane będą od marca do lipca 2012 roku.

Więcej informacji na temat wymagań dotyczących zgłoszeń znaleźć można na stronie http://explorefund.eu.

Jacek Będkowski

Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0