HomeRynek outdoor

Nadchodzą Targi Kielce Sport-Zima 2012

Największe w Polsce Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej Kielce Sport-Zima 2012 odbędą się już w dniach 15-17 lutego.

Na powierzchni czterech hal swoje kolekcje zaprezentuje ponad dwustu wystawców. W ubiegłorocznej edycji udział wzięło 213 firm z Polski, Czech, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii, Łotwy i Niemiec.

Targi Kielce Sport-Zima 2011, stoiska w nowej hali E (fot. 4outdoor.pl)Targi Kielce Sport-Zima 2011, stoiska w nowej hali E (fot. 4outdoor.pl)

Tradycyjnie na targach pojawią się czołowi dystrybutorzy i producenci działający na polskim rynku outdoorowym i sportowym. Na stoiskach zobaczymy najnowsze kolekcje zimowe na rok 2012/13. Wśród wystawców swój udział zgłosili już m.in. 4F, adidas Poland, Alpine Pro, AMC, Alpin Sports Poland, Berghaus, Bakosport, Hannah, Malavi, Milo, Paker, Zajo, Salewa i Regatta Polska.

Nie zabraknie także debiutantów – po raz pierwszy w roli wystawcy na kieleckich targach zaprezentuje się marka Schöffel, która ma polskiego dystrybutora dopiero od końca ubiegłego roku – firmę Sport Team.

Natomiast na stoisku marki adidas w dniach 15 i 16 lutego odbędzie się spotkanie z wybitnym polskim wspinaczem – Adamem Pustelnikiem, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. 

Adam Pustelnik (fot. Tony Cappucino)Adam Pustelnik (fot. Tony Cappucino)

Wiele atrakcji możemy się również spodziewać ze strony producentów i dystrybutorów sprzętu do sportów zimowych.

Targi Kielce Sport-Zima to okazja do zdobycia cennej wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu – także w tym roku odbędą się branżowe szkolenia. Wśród nich kolejna edycja szkoleń z cyklu „Sklep, który zarabia”, a także dwa szkolenia w ramach Polish Outdoor Group (więcej informacji na ten temat wkrótce).

Targi Kielce Sport-Zima 2011, uczestnicy szkolenia zorganizowanego przez Polish Outdoor Group (fot. 4outdoor.pl)Targi Kielce Sport-Zima 2011, uczestnicy szkolenia zorganizowanego przez Polish Outdoor Group (fot. 4outdoor.pl) 

Organizatorzy zapraszają również na Międzynarodową Konwencję FitStyle Winter 2012 oraz IV edycję konferencji Akademia SportBiznes.pl, organizowaną w ramach Warsztatów Edukacyjnych „Nowoczesny Fitness”.

Na Targach Kielce Sport-Zima 2012 pojawi się także, jak co roku, redakcja 4outdoor.pl. Na naszym stoisku znajdzie się najnowszy magazyn 4outdoor.pl, a także numery archiwalne. Serdecznie zapraszamy!

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0