HomeNowości z rynku

Idealna na stok – kurtka Circuit Breaker Softshell marki Columbia

Szukasz kurtki, która zapewnia wygodę podczas jazdy na nartach lub spaceru po górskich szlakach? Słyszałeś o ubraniach ogrzewanych elektrycznie jednak wydawały Ci się one zbyt niekomfortowe i ciężkie? Marka Columbia przygotowała w tym sezonie wyjątkowy produkt. Kurtka Circuit Breaker Softshell, wykorzystująca innowacyjną technologię Omni-Heat™ Electric, to propozycja dla osób, które poszukują skutecznej i długotrwałej ochrony przed niskimi temperaturami.

Columbia, kurtka Circuit Breaker SoftshellColumbia, kurtka Circuit Breaker Softshell

Odzież zimowa marki Columbia już od dziesięcioleci chroni narciarzy przed najbardziej wymagającymi warunkami atmosferycznymi. Z myślą o pasjonatach sportów zimowych, którzy chcą mieć pewność, że niskie temperatury nie odbiorą im przyjemności z jazdy Columbia przygotowała w tym sezonie niezwykły produkt. Kurtka Circuit Breaker Softshell dzięki zastosowaniu technologii Omni-Heat™ Electric gwarantuje komfort noszenia nawet podczas największych mrozów.

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby wnętrze ubrania wypełniła fala ciepła, utrzymująca się nieprzerwanie przez 6 godzin. Jednocześnie produkt jest znacznie cieńszy niż kurtki, które zapewniają ochronę przed zimnem wyłącznie za pomocą grubej, puchowej warstwy wierzchniej. To wszystko sprawia, że Circuit Breaker Softshell jest doskonałą propozycją dla osób, które poszukują ubrania wytrzymałego, zapewniającego niezwykły komfort i ochronę przed mrozem podczas wielogodzinnego przebywania na świeżym powietrzu. 

Columbia, kurtka Circuit Breaker SoftshellColumbia, kurtka Circuit Breaker Softshell

Kurtka typu Softshell „doładowana” technologią Omni-Heat™ Electric to prawdziwy pogromca chłodu. Możesz odpuścić sobie rozgrzewkę na stoku i nawet w najgorszą pogodę rozkoszować się komfortowym ciepłem na krzesełku wyciągu. Regulacja ogrzewania i najwyższej klasy oddychalność gwarantują, że nie przegrzejesz się, gdy Twój osobisty grzejnik osiągnie odpowiednią temperaturę. Kurtkę wyposażono w podszewkę Omni-Heat™ Thermal Reflective, której srebrne kropki odbijają ciepło w stronę ciała i ogrzewają Cię nawet w najbardziej wymagających warunkach. Omni-Heat™ Insulation to z kolei miękka, syntetyczna ocieplina, która zapewnia największe zatrzymanie ciepła na gram w porównaniu z produktami innych wiodących producentów.

Cena: 3599 PLN 

Columbia, kurtka Circuit Breaker SoftshellColumbia, kurtka Circuit Breaker Softshell

Technologia Omni-Heat™ Electric

W duchu innowacyjności dajemy Ci elektryczną technologię termalną wbudowaną w kurtki, buty i inne akcesoria. Doświadcz na własnej skórze ciepła, które odmieni Twoje podejście do niskich, zimowych temperatur. Poznaj kurtki, obuwie i akcesoria, które naprawdę grzeją, a nie tylko utrzymują Twoje własne ciepło. 

Z Omni-Heat™ Electric masz kontrolę nad ciepłem. Jednym przyciskiem dostarczasz je tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Najnowocześniejsze elementy grzejne z włókien węglowych zasilane lekkimi, niskoprofilowanymi akumulatorami zapewnią Ci komfortową temperaturę na długie godziny.

Źródło: Hill & Knowlton Poland

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0