HomeImprezy outdoor

TryTool 2012 już w najbliższą sobotę!

Już w najbliższą sobotę, 11 lutego odbędzie się 2. Krakowski Mityng Drytoolowy – TryTool 2012. Startujemy o godz. 8.00. Mroźna, prawdziwie drytoolowa pogoda zapowiada wspaniałą zabawę!

Biuro zawodów stanie w okolicach Freneya i już od godz. 7.45 rozpocznie się rejestracja uczestników zawodów. Przypominamy, że internetowej rezerwacji miejsc można dokonywać jeszcze tylko do czwartku, 9 lutego. Rezerwacje należy zgłaszać na adres trytool@kw.krakow.pl. Uwaga: liczba zawodników, ze względu na bezpieczeństwo, ograniczona jest do 30 zespołów. Szczegółowe informacje o zawodach, w tym program i regulamin znajdują się tutaj.

TryTool to oczywiście nie tylko zawody, ale szereg innych atrakcji. Jednym z punktów programu będą warsztaty drytoolowe, które poprowadzi Maciek Ciesielski. Zajęcia odbędą się w specjalnie przygotowanym namiocie, w dwóch odsłonach – o godzinie 11.00 i 13.00.

TryTool 2011 (fot. Piotr Drożdż)TryTool 2011 (fot. Piotr Drożdż)

Warsztatom towarzyszyć będą pokazy najnowszego sprzętu firmy Petzl. Będzie można obejrzeć między innymi nową czołówkę NAO, nową wersję kasku Elios i raki Lynx (produkty jeszcze niedostępne na polskim rynku). Wśród wszystkich uczestników mityngu zostaną rozlosowane nagrody-niespodzianki przygotowane przez Sponsora imprezy, firmę AMC.

O godzinie 12.00 w „warsztatowym namiocie” odbędzie się również pokaz filmów – wspinaczka lodowa z archiwum Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

Amatorzy drytoolingu będą mieli okazję spróbować sił na trzech specjalnie przygotowanych na potrzeby mityngu drogach wspinaczkowych – sprzęt w postaci raków, czekanów oraz kasków zapewni Petzl. Nadzorować wspinaczkę w sektorze ABC będą instruktorzy z KW Kraków.

TryTool 2011 (fot. wspinanie.pl)TryTool 2011 (fot. wspinanie.pl)

Aura prawdziwie zimowa, szykuje się więc super zabawa! Przy okazji, już od godziny 11.00 pojawi się grill obsługiwany przez restaurację Paolo, na którym będzie można nabyć smakowite przekąski (kiełbasa, karkówka, kurczak) oraz pyszny żurek i ciepłe napoje.

Organizatorem tegorocznej Imprezy jest KW Kraków, patronem wspinanie.pl, partnerem IŚW Nasze Skały, głównym sponsorem firma AMC, dystrybutor Petzla i Directalpine.

wspinanie.pl/TryTool

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0