HomeNowości z rynku

Nowa kolekcja marki ECCO na Targach Kielce Sport-Zima 2012

Podczas XXV Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej w Kielcach marka ECCO zaprezentuje innowacyjne modele ECCO BIOM HIKE oraz nową kolekcję ECCO Performance Jesień/Zima 2012. Obecni na stoisku eksperci wyjaśnią podstawy naturalnego ruchu w butach ECCO.

Firma ECCO to znany na całym świecie duński producent modnego i stylowego obuwia dla dorosłych i dzieci. Na polskim rynku marka obecna jest od lat 90.

ECCO projektuje i tworzy buty, które nie tylko odwołują się do duńskiego designu, ale także nawiązują do filozofii marki: Wierzymy, że to forma dostosowuje się do funkcji. Właśnie dlatego głównymi inspiracjami dla naszych projektantów jest stopa, bo według nas to od niej wszystko się zaczyna. 

ECCO BIOM HIKE

Rewolucyjna seria butów ECCO BIOM została stworzona w oparciu o ideę naturalnego ruchu, a więc o zasady wspierania i uruchamiania naturalnych mechanizmów stopy. Projekt ECCO BIOM opiera się na współpracy specjalistów i designerów firmy ECCO z niemieckim Uniwersytetem Sportu w Kolonii.

ECCO BIOM sprzyja wzmacnianiu mięśni i więzadeł, pomagając w utrzymywaniu naturalnego kroku. W butach ECCO BIOM zostały wyeliminowane wszystkie zbędne rozwiązania służące nadmiernej ochronie, amortyzacji i kontroli ruchu stopy, pozostawiając tylko te, które ją wspierają. 

ECCO BIOM HIKEECCO BIOM HIKE

W nawiązaniu do zasad naturalnego ruchu ECCO powstał innowacyjny ECCO BIOM HIKE, który przeznaczony jest do wypraw górskich. Buty zapewniają elastyczność, wodoodporność, a przede wszystkim odpowiadają anatomiczym kształtom stopy.

Z nową kolekcją będzie można zapoznać się podczas Targów Kielce na stoisku marki ECCO – F-44. Więcej informacji o marce ECCO na stronie: www.ecco.com.

Źródło: ECCO

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0