HomeNowości z rynku

Mniej oznacza więcej! Nikwax przedstawia nowy skoncentrowany Tent & Gear SolarProof

Lider wśród światowych producentów środków impregnujących właśnie ulepszył swój środek o nazwie Tent & Gear SolarProof®, który podwaja żywotność namiotów i wyposażenia poprzez ochronę przed promieniowaniem UV, jednocześnie zwiększając ich właściwości wodoodporne.

Teraz, nowy Tent & Gear SolarProof® v12.1 jest także 3.5 razy bardziej skoncentrowany. Więc zamiast nadwyrężać sobie ręce niosąc ciężki pojemnik ze sklepu, obecnie ilość wystarczająca do zaimpregnowania całego namiotu mieści się w kieszeni, a cena detaliczna produktu jest mniejsza.

Nikwax, Tent&Gear SolarProof®

Tent & Gear SolarProof® to środek bazujący na wodzie, nie zawiera rozpuszczalników ani fluorowęglowodorów, więc użytkownik nie musi się obawiać o swoje zdrowie i środowisko używając tego środka.

Nikwax zobowiązuje się do ciągłego ulepszania swoich produktów – mówi Nick Brown, założyciel i dyrektor firmy Nikwax. – Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkt pielęgnacyjny, który przedłuża żywotność sprzętu, oszczędność pieniędzy i minimalny wpływ na środowisko. Wiemy, że dobry namiot to znacząca inwestycja dla turysty. Nikwax Tent & Gear SolarProof® może ponad dwukrotnie przedłużyć żywotność namiotu, oraz zapewnić jego komfortowe użytkowanie przez znacznie dłuższy czas.

Testy udowadniają, że nowy Tent & Gear SolarProof® v12.1 zapewnia następujące korzyści:

  • Odnawia impregnację i utrzymuję ją na najwyższym poziomie wymaganym w testach.
  • Chroni przed promieniami UV, dzięki czemu materiał jest mniej podatny na rozdarcia spowodowane promieniowaniem słonecznym – wytrzymałość wyposażenia zostaje podwojona.
  • Bazujący na wodzie, przyjazny dla środowiska, łatwy w użyciu, nie zawierający fluorowęglowodorów, niepalny impregnat, który może być użyty na mokry lub suchy namiot.
  • Najbardziej skoncentrowany impregnat do namiotów dostępny na rynku; lekki, oszczędzający miejsce, łatwy w transporcie i rozcieńczalny.
  • Do 92% mniej opakowania jeśli wybierzemy produkt w skoncentrowanej wersji.

Nowy skoncentrowany Nikwax® Tent & Gear SolarProof® Concentrate wersja 12.1 jest dostępny w trzech wygodnych rozmiarach:

  • 150 ml – saszetka (rozcieńczany do 500 ml, zaimpregnuje 5 m2)
  • 1 litr – butelka ( rozcieńczany do 3.5 litra, zaimpregnuje 35 m2)
  • 5 litrów – butelka ( rozcieńczany do 17.5 litrów, zaimpregnuje 175 m2)

Po rozcieńczeniu środek może być nanoszony rozpylaczem, gąbką lub pędzlem.

O Nikwax®:

Firma została założona w roku 1977 i jest liderem w dziedzinie bezpiecznych dla środowiska środków pielęgnujących i impregnujących, które przedłużają żywotność obuwia, ubrań i wyposażenia jednocześnie zwiększając ich wydajność. Nikwax® stosuje formuły, zapewniające maksymalną wydajność, przy czym wpływ produktów Nikwax® na środowisko jest minimalny, a wszystkie te produkty są biodegradowalne. Nikwax® jako jedyny producent środków impregnujących nigdy nie stosował gazów pędnych, fluorowęglowodorów, ani lotnych związków organicznych. Produkty Nikwax® nie zawierają fluorochemikaliów i nie są testowane na zwierzętach.

Nikwax® eksportuje towary do ponad 50 krajów na całym świecie, zdobył liczne nagrody takie jak: Queen’s Award (2x), Sunday Times Best Green Award (2x), Green Apple Award, posiada certyfikaty ISO 90001 i 14001.

Źródło: Nikwax

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0