HomeRynek outdoor

Udany debiut marki Tervel na Targach Kielce

Złoty medal za najlepszy produkt, pierwsza w historii Targów premiera polskiego produktu sygnowanego nazwiskiem polskiego Olimpijczyka, prezentacja koszulek startowych z Godłem Państwowym dla Reprezentantów Polski sponsorowanych przez markę – tak wyglądał debiut marki Tervel na targach Kielce Sport-Zima 2012.

Tervel, producent sportowej bezszwowej bielizny termoaktywnej, pokazał na targach swoją pełną tegoroczną kolekcję letnią i zimową. Jeden z prezentowanych produktów zgłoszony wcześniej do konkursu – komplet damski Tervel Comfortline: koszulka + spodenki zyskał uznanie jury, zdobywając Medal Targów Kielce za najlepszy produkt w kategorii Fitness.

Stoisko marki Tervel na Targach Kielce Sport-Zima 2012Stoisko marki Tervel na Targach Kielce Sport-Zima 2012

Targi były również okazją do premiery koszulki Tervel Optiline Light, sygnowanej nazwiskiem Henryka Szosta, Reprezentanta Polski na Igrzyska Olimpijskie w Londynie, Wojskowego Mistrza Świata, zdobywcę drugiego najlepszego czasu w historii polskiego maratonu.

Na stoisku Tervela można było także porozmawiać z innymi polskimi sportowcami, Reprezentantami Polski, sponsorowanymi przez tą polską markę, dla których firma przygotowała na cały sezon letni koszulki startowe Comfortline z Godłem Państwowym. Obecni byli Daniel Wosik, 17-krotny mistrz Polski w biegach górskich oraz Jakub Burghardt, jeden z najlepszych polskich biegaczy długodystansowych, wielokrotny Mistrz Polski na 10 i 15 km.

Daniel Wosik i Jakub BurghardtDaniel Wosik i Jakub Burghardt

Po udanym debiucie Tervel zapowiada swoją obecność także w letniej edycji Targów, na których zaprezentuje nowości na sezon zimowy. Marka deklaruje również kontynuację działań z zakresu marketingu sportowego, w tym, poza sponsoringiem współpracujących zawodników, uczestnictwo w wybranych imprezach sportowych.

Źródło: Sport Network

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0