HomeNowości z rynku

Wodoszczelne jeansy na rower od marki Vaude

Pisaliśmy już o spodniach z Polartec NeoShell dla miejskich użytkowników rowerów, tym razem to europejski producent, marka Vaude, zaprezentował nowe, przeciwdeszczowe spodnie rowerowe – wyjątkowe ze względu na stylistykę, przeznaczenie i design.

Choć wykonane z porecyklingowego poliestru, spodnie Homy Rain Pants sprawiają wrażenie wykonanych z denimu, dodatkowo zostały wykończone dekoracyjnym szwem charakterystycznym dla odzieży jeansowej. Jednocześnie są to w pełni funkcjonalne, rowerowe spodnie przeciwdeszczowe, które zapewniają użytkownikom pełną ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Vaude, spodnie Homy Rain PantsVaude, spodnie Homy Rain Pants

Spodnie Homy Rain Pants wyposażono w podszewkę z siatki, której zadaniem jest utrzymywanie właściwiej cyrkulacji powietrza, co zapobiega przegrzaniu i przepoceniu. Regulowane mankiety trzymają spodnie blisko kostki chroniąc je przed ewentualnym wkręceniem w rowerowy łańcuch, a także ułatwiając zakładanie i zdejmowanie przez buty. Zastosowano także elementy odblaskowe by poprawić widoczność rowerzysty przy złej pogodzie.

Vaude, spodnie Homy Rain PantsVaude, spodnie Homy Rain Pants

Ten model spodni szczyci się zieloną etykietą Green Shape. Green Shape jest znakiem jakości Vaude oznaczającym, że dany produkt został wykonany w co najmniej 90% z ekologicznie uprawianej bawełny lub z materiałów pochodzących z recyklingu, barwionych z wykorzystaniem przyjaznych dla środowiska procesów, i co ważne, jest zgodny z rygorystycznymi normami standardu włókienniczego bluesign. 

Spodnie przeciwdeszczowe Horny marki Vaude pojawia się na rynku jesienią 2012 roku.

Źródło: thegearcaster.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0