HomeRynek outdoor

Strona marki MSR dostępna w języku polskim

Od kilku dni w internecie można znaleźć polskojęzyczną stronę marki MSR, producenta szerokiej gamy produktów przeznaczonych do zastosowań biwakowych. 

Pod marką MSR znajdują się kuchenki gazowe i wielopaliwowe, kartusze gazowe, naczynia i sprzęt kuchenny, namioty, filtry do wody i systemy nawadniające, pojemniki na wodę, rakiety śnieżne i kijki trekkingowe. MSR oferuje także pełen wybór akcesoriów i części zamiennych do swoich produktów. 

Na polskojęzycznej stronie www.msr.thermarest.pl znajdują się szczegółowe opisy oraz duże zdjęcia, które pomogą użytkownikom w zapoznaniu się z wyrobami marki MSR. Kuchenki oraz namioty MSR mają opinię najbardziej niezawodnych na świecie i są wielokrotnymi laureatami najbardziej prestiżowych nagród w świecie outdoorowym. 

Na stronie znaleźć można także informacje o gwarancyjnym i pozagwarancyjnym serwisie produktów MSR, sposobach naprawy, praktyczne porady i instrukcje oraz listę sklepów, w których są dostępne produkty marki MSR w całej Polsce. 

Producentem MSR jest firma Cascade Desings, która w swej ofercie posiada również między innymi marki Platypus i SeaLline (strony internetowe tych marek są obecnie przygotowywane) oraz Therm-a-rest, której strona jest już dostępna w sieci. Dystrybutorem marki MSR jest warszawska firma Paker.

Źródło: Paker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0