HomeImprezy outdoor

Wesprzyj Inicjatywę Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały” i przekaż 1% swojego podatku!

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały” dziękuje wszystkim wspinaczom za dotychczasowe wsparcie, bez którego nie byłoby możliwe funkcjonowanie „Naszych Skał” i walka o legalny dostęp do polskich rejonów wspinaczkowych. Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz „Naszych Skał”, przy wypełnianiu rocznych zeznań podatkowych PIT.

IŚW „Nasze Skały” jest jedną z głównych akcji Fundacji Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, która posiada status Organizacji Pożytku Publicznego od 2004 roku. O efektach akcji możecie przeczytać na stronie internetowej Fundacji, Naszych Skał, Polskiego Związku Alpinizmu, czy też popularnych portali wspinaczkowych, jak wspinanie.pl czy climb.pl.

Dzięki naszym działaniom udało się udostępnić dla wspinaczy takie rejony jak: Zakrzówek, Mirów czy Diabelskie Mosty, w wielu innych jak: Ciężkowice, Prządki czy Śnieżne Kotły staramy się doprowadzić do legalizacji wspinaczki. Jedną z możliwości wsparcia naszych działań jest przekazanie na rzecz akcji 1% swojego podatku.

Można to zrobić wpisując w odpowiedniej rubryce numer KRS Fundacji im. Kukuczki: 0000084062, koniecznie dodając w rubryce „cel szczegółowy 1%” dopisek: „Nasze Skały”.

By Wam to ułatwić, proponujemy skorzystanie z ogólnodostępnych formularzy, umożliwiających internetowe wysłanie zeznań podatkowych, znajdujących się na stronie Ministerstwa Finansów

Będziemy niezmiernie wdzięczni za Wasze wsparcie!

Rada IŚW „Nasze Skały”:

Mariusz Biedrzycki

Wojciech Grzesiok (Fundacja im. Kukuczki)

Piotr Xięski (PZA)

Piotr Drożdż (Góry)

Jacek Trzemżalski (Magazyn Górski, Komisja Wspinaczki Skalnej PZA)

Wojciech Słowakiewicz (wspinanie.pl)

Miłosz Jodłowski (Komisja Wspinaczki Skalnej PZA)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0