HomeNowości z rynku

Berghaus poszerza letnią kolekcję koszul i koszulek

Na sezon wiosna-lato 2012 Berghaus poszerzył swoją kolekcję odzieży, zawierającą technologię ARGENTIUM™. Wśród produktów znajdują się koszule z długim i krótkim rękawem oraz koszulki, przydatne podczas aktywności w wysokich temperaturach.

ARGENTIUM™ jest materiałem zwierającym technologię jonizacji srebrem, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, jest materiałem szybkoschnącym, posiada ochronę przed promieniami słonecznymi oraz doskonale odprowadza wilgoć.

W nowej kolekcji Berghaus każdy znajdzie coś dla siebie. Berghaus proponuje dużą różnorodność koszul i koszulek z technologią ARGENTIUM™.

Damska Capel Shirt z krótkim rękawem, męska Lawerence Shirt z długim i krótkim rękawem oraz Markham Shirt z krótkim rękawem, posiadają przydatne kieszenie na piersi oraz panel wentylacyjny na plecach. Dostępne w zróżnicowanej gamie kolorystycznej.

Berghaus, Capel ShirtBerghaus, Capel Shirt

Berghaus, Lawrence ShirtBerghaus, Lawrence Shirt

Berghaus, Markham ShirtBerghaus, Markham Shirt

Wykonane z mieszanki nylonowo-poliestrowej, oferują dobre dopasowanie, wysokie UPF (40+ Capel i Markham, 50+ Lawrence) oraz wszystkie inne korzyści jakie niesie ze sobą technologia ARGENTIUM™.

Damska koszulka Rainy oraz męskie Ranger oraz Corporate, wykonane są w 100% z poliestru zawierającego ARGENTIUM™. Zapewniają komfort noszenia nawet w cieplejsze dni.

Berghaus, Ranger ShirtBerghaus, Ranger T-shirt

Berghaus, Rainy ShirtBerghaus, Rainy T-shirt

Berghaus, Corporate T-shirtBerghaus, Corporate T-shirt

W kolekcji Berghaus znajduje się również ogromna gama bielizny technicznej, posiadającej technologię ARGENTIUM™. Marka w chwili obecnej posiada już 35 modeli z nową technologią.

 Źródło: Berghaus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0