HomeRynek outdoor

SNAP Outdoor rozpoczyna dystrybucję produktów marki Kovea

SNAP Outdoor poszerzył swoje portfolio o kolejną markę – Kovea, producenta palników, lamp i akcesoriów do kuchni turystycznych i wyprawowych.

Kovea dołączyła tym samym do dotychczas dystrybuowanych przez SNAP marek, wśród których znajdują się: Zamberlan, Bridgedale, Esbit, Climbing Technology, Ocun, Rock Pillars, Metolius oraz Rock Helmets. Produkty marki Kovea trafią do sklepów na początku czerwca. 

Początki koreańskiej firmy Kovea sięgają 1982 roku, jednak pod marką Kovea firma działa od 1997 roku. Ścisły nadzór produkcji, wprowadzenie w 2000 r. systemu ISO 9001 oraz dbałość o najmniejsze nawet szczegóły zaowocowały osiągnięciem przez produkty Kovea certyfikatów wystawionych przez uznane laboratoria, takie jak „SAI”, „CE”, „CSA”, „JIA”, „TUV” oraz KGSC. Zespół inżynierów firmy, działając zgodnie z maksymą „Dreaming Of The Outdoors” tworzy produkty najwyższej klasy.

Produkty Kovea przeznaczone są dla bardzo szerokiego grona odbiorców – od uwielbiających wyzwania ekstremalistów, po szukających odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody turystów pieszych i samochodowych.

W ofercie firmy znaleźć możemy m.in. szerokie spektrum kuchenek i palników turystycznych – gazowych oraz wielopaliwowych, takich jak:

  • Booster Dual Max 

Kovea, Booster Dual MaxKovea, Booster Dual Max

Palnik do zadań specjalnych, który świetnie sprawdzi się także podczas mrozów, dzięki systemowi wstępnego podgrzewania paliwa. Ponadto oferuje możliwość regulowania ilości dostarczanego tlenu oraz stosowania wraz z odpowiednimi nakładkami – ogrzewaczami. To wszystko oraz wiele innych zapakowano w niewielkich wymiarach po spakowaniu oraz w świetną wagę 350 g.

  • Moonwalker

Kovea, MoonwalkerKovea, Moonwalker

Moonwalker to jedno z najbardziej optymalnych rozwiązań. Jest bardzo stabilny, można użytkować wraz z naczyniamy o dużej średnicy. Dzięki systemowi wstępnego podgrzewania gazu bardzo dobrze sprawi się w zimnych warunkach. Ponadto istnieje możliwość użytkowania go z popularnymi butelkami z gazem za sprawą dołączonego adaptera. 

  • Supalite Titanium

Kovea, Supalite TitaniumKovea, Supalite Titanium

Najlżejsza broń w walce o ciepły posiłek podczas każdej wyprawy – tylko 60 g. Pozycja przeznaczona dla wszystkich tych, którzy od sprzętu oczekują nie tylko funkcjonalności i trwałości, ale i minimalnej wagi. Głowica została stworzona tak, by dać maksymalnie silny płomień nawet w trudnych warunkach. Po spakowaniu zmieści się nawet w najmniejszej kieszonce plecaka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie znają słowa kompromis między wytrzymałością, wydajnością i wagą. 

  • Alpine Pot

Kovea, Alpine PotKovea, Alpine Pot

Idealny zestaw do szybkiego zagotowania wody. Dzięki napromiennikowi gotowanie jest znacznie szybsze – dużo mniej ciepła ucieka. Neoprenowa osłona pozwala dłużej zachować temperaturę wody oraz chroni przed oparzeniem dłoni. Cały zestaw zajmuje niewiele miejsca i waży tylko 0.5 kilograma, co jest świetnym wynikiem. W skład zestawu wchodzi: kuchenka, menażka z napromiennikiem, osłonki, mały kubeczek oraz dodatkowe nogi umożliwiające użytkowanie kuchenki z innymi naczyniami.

Więcej informacji o marce Kovea na stronie: www.kovea.com.

Źródło: SNAP Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0