HomeNowości z rynku

Letnie bieganie z The North Face

Już 29 czerwca, 1000 zawodników weźmie udział w 120-kilometrowym The North Face Lavaredo Ultra Trail. Wyjątkowy ultramaraton, którego trasa wiedzie przez najpiękniejsze zakątki włoskich Dolomitów, to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego biegacza górskiego.

Nocny bieg w trudnym terenie jest wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych zawodników. Co roku jednak do Cortiny d’Ampezzo, w której rozpoczyna się bieg, przybywają uczestnicy z całego świata, którzy chcą sprawdzić swoją wytrzymałość i pokonać słynącą z niesamowitych widoków trasę.

Rejestracja do startu potrwa do 12 czerwca. Bieg pozwala na zdobycie 4 puntów kwalifikacyjnych do The North Face Ultra Trail du Mont Blanc.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ultratrail.it

Propozycje The North Face dla biegaczy na ciepłe dni:

  • Better Than Naked Cool S/S

The North Face, koszulka Better Than Naked Cool S/SThe North Face, koszulka Better Than Naked Cool S/S

Lekka, odprowadzająca wilgoć koszulka techniczna z wentylacją dostosowaną do kształtu ciała. Bezszwowe łączenia pozwoliły na zmniejszenie jej ciężaru i zminimalizowały ryzyko powstawania otarć. Koszulka wykończona została w technologii zapobiegającej powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. 

  • Better Than Naked Cool Short

The North Face, spodenki Better Than Naked Cool ShortThe North Face, spodenki Better Than Naked Cool Short

Lekkie, „oddychające” spodenki do biegów długodystansowych. Chronią przed słońcem, są nieprzemakalne, a dzięki dostosowanym do sylwetki wstawkom z elastycznej siatki, zapewniają swobodę ruchów i przepływ powietrza. Brak szwów po wewnętrznej stronie zapobiega powstawaniu otarć. Zewnętrzny materiał szybko wysycha, a podszewka utrzymuje wilgoć z dala od ciała. Duża liczba kieszeni pozwala na schowanie rzeczy niezbędnych przy długich biegach.

  • Single Track II

The North Face, buty Single Track IIThe North Face, buty Single Track II

Lekkie buty do biegania z amortyzacją i usztywnieniem, stworzone z myślą o naturalnym kroku. Niezwykle stabilne dzięki technologii Cradle™ oraz systemowi dopasowania śródstopia C-Delta. Międzypodeszwa z pianki EVA o podwójnej gęstości zapewnia optymalną amortyzację. Czubek Snake Plate™ oraz podeszwa Tenacious™ Grip gwarantują ochronę i przyczepność na trudnych trasach.

 Źródło: Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0