HomeNowości z rynku

Kinvara – nowa kolekcja odzieży do biegania marki Saucony

Firma Saucony przedstawia nową ultralekką i nowoczesną odzież sportową Kinvara, odpowiednią do biegów w warunkach outdoorowych.

Kolekcja modnej i funkcjonalnej odzieży sportowej Kinvara jest uzupełnieniem linii lekkiego obuwia ProGrid Kinvara 3. Podobnie jak projektowane przez firmę buty, odzież do biegania spełnia wysokie wymagania zarówno pod względem zastosowanej technologii, jak i nowoczesnego wzornictwa. Kolekcja będzie dostępna w Polsce od połowy lipca tego roku.

Nowoczesna technologia i komfort

Nowa kolekcja ubrań do biegania firmy Sucony to mariaż nowoczesnej technologii i komfortu. Główne zalety lekkiej odzieży sportowej Kinvara to:

  • wysoki komfort noszenia oraz optymalna regulacja temperatury ciała w czasie aktywności,
  • wykorzystanie technologii FlexFilm w bluzach i kurtkach, polegającej na ochronie zewnętrznego materiału przez lekką i elastyczną powłokę,
  • przystosowanie do zmiennych warunków pogodowych,
  • zaprojektowana z myślą o kobietach i mężczyznach.

Modnie i wygodnie

W najnowszej kolekcji ubrań Saucony znalazły się krótkie spodenki, koszulki i kurtki. Wszystkie doskonale nadają się do treningu, ale sprawdzą się także jako strój do aktywnego spędzania wolnego czasu. Odzież Kinvara to ciekawe wzornictwo, nowoczesny krój oraz kolorystyka zgodna z najnowszymi trendami. Stroje są ponadto dopasowane kolorystyczne do butów Kinvara 3, razem tworząc funkcjonalny i modny zestaw do biegania.

Jego przykładem jest połączenie kurtki „Kinvara Nomad“, bluzy „Kinvara Drylete“ oraz getrów do biegania „Omni LX Tight“.

Przód i część ramion kurtki Kinvara Nomad wykonane są z materiału typu Softshell, zapewniającego ochronę przed wiatrem i deszczem. Materiał po stronie pleców reguluje temperaturę ciała, zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci i oddychanie skóry.

Saucony, kurtka Knivara NomadSaucony, kurtka Kinvara Nomad

Dopasowana do zestawu bluza sportowa Kinvara Drylete gwarantuje wysoki stopień izolacji cieplnej dzięki drapanej stronie wewnętrznej i wykonana jest z oddychających materiałów. Istotną zaletą bluzy jest większa widoczność i bezpieczeństwo dzięki odblaskowym szwom i lampce LED z możliwością ponownego ładowania przez wtyczkę USB. Komplet uzupełniają getry do biegania Omni LX Tight, których materiał zatrzymuje ciepło i reguluje odprowadzanie wilgoci.

Saucony, bluza Knivara DryleteSaucony, bluza Kinvara Drylete

Pierwsza część kolekcji odzieży sportowej Saucony Kinvara z krótkimi rękawami i nogawkami dostępna będzie już od 15 lipca. Od 15 sierpnia do sprzedaży trafi także część kolekcji z długimi rękawami i nogawkami.

Więcej informacji na stronie: www.saucony.pl

O firmie SAUCONY

„Szybko płynąca rzeka“ tak brzmi tłumaczenie nazwy „Saucon“, jaką pierwotni mieszkańcy amerykańskiego stanu Pensylwania nadali rzece, nad którą w 1898 roku została założona firma SAUCONY. Hasło „szybko biegnąca stopa“ aż ciśnie się na usta – bo przecież producent artykułów sportowych od 35 lat koncentruje się na bieganiu: nazwa SAUCONY oznacza techniczną perfekcję, ekscytujący design i – zamiłowanie do biegu. Firma SAUCONY Deutschland ma swoją siedzibę w Monachium i należy do grupy Collective Brands Performance + Lifestyle Group GmbH.

 Źródło: Saucony

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0