HomeImprezy outdoor

Polski Finał SALEWA Rockshow 2012 już za nami

2 lipca 2012 roku w skałach krakowskiego Zakrzówka odbył się finał SALEWA Rockshow 2012 we wspinaczce, w którym wzięli udział zwycięzcy poszczególnych eliminacji lokalnych z Poznania, Wrocławia oraz Zabrza.

Nagrodą dla zwycięzców był przede wszystkim wyjazd na targi OutDoor we Friedrichshafen, gdzie będą mogli zmierzyć się z najlepszymi wspinaczami wybranymi z pozostałych państw, w których odbyły się eliminacje.

Salewa Rockshow 2012 - krakowski Zakrzówek (fot. Salewa)Salewa Rockshow 2012 – krakowski Zakrzówek (fot. Salewa)

Salewa Rockshow 2012 - krakowski Zakrzówek (fot. Salewa)Salewa Rockshow 2012 – krakowski Zakrzówek (fot. Salewa) 

Dodatkową nagrodą był bon zakupowy o równowartości 300 Euro do wykorzystania w sklepie naszego partnera – firmy Polar Sport w Krakowie lub w prowadzonym przez Polar Sport sklepie firmowym SALEWA w Zakopanem.

Mamy nadzieje, że w tym roku zawodnicy z Polski, którzy zostali wybrani wspinaczką i wspinaczem dnia powalczą mocno podczas finału we Friedrichshafen i wygrają całą imprezę!

Wspinaczką i wspinaczem dnia zostali Sylwia Buczek, reprezentująca team SALEWA Polska oraz Maciek Kalita z teamu Weld Millet, który wystąpił w finale zastępując zwycięzcę z Wrocławia – Krzysztofa Szalachę, nie mogącego wziąć udziału w imprezie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjazd i pokazanie znakomitych umiejętności, które zaważyły na wyborze zwycięzców, Teamowi SALEWA eXtreem za spędzenie z nami całego, jakże upalnego dnia na skałach na Zakrzówku, wcześniej wspomnianemu sklepowi górskiemu Polar Sport za pomoc w organizacji tego eventu, ale najbardziej dziękujemy firmie Marcinkiewicz Fizjoterapia, a szczególnie jej właścicielce Zosi za udostępnienie miejsca na noclegi, wspaniałego grilla podczas finałowego meczu ME w Piłce Nożnej oraz przepyszne śniadanie, które dodało uczestnikom Rockshow siły do walki!

Zwycięzcom gratulujemy!

Tomasz Gorszko

Sales Manager Salewa Polska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0