HomeNowości z rynku

Buty The North Face Verto Plasma nagrodzone OutDoor Industry Award 2012

W czasie odbywających się we Friedrichshafen targów OutDoor grono ekspertów wybrało najlepsze produkty outdoorowe. W kategorii obuwie nagrodzony został model The North Face Verto Plasma.

Nagroda OutDoor Industry przynawana jest przez grono ekspertów, którzy oceniają zgłoszone produkty pod względem projektu, innowacyjności, wykonania i wyboru materiałów. Istotny jest również stopień w jakim dany produkt przyczynia się do powstania nowej kategorii lub wyznaczenia standardów na rynku. Do tegorocznego konkursu zgłoszono aż 322 produkty, a wśród laureatów znalazły się buty The North Face Verto Plasma.

Model ten stworzony został z myślą o trudnym terenie i długich wycieczkach po via ferratach. W The North Face Verto Plasma udało się połączyć ochronę jaką zapewniają buty alpinistyczne z małą wagą potrzebną do wspinaczki (1 buty waży jedynie 410 gramów). Dzięki zastosowaniu technologii Cradle™ zapewniają doskonałą stabilizację i amortyzację pięty, a odpowiednia konstrukcja umożliwia naturalny ruch stopy. Jest to najnowszy model w kolekcji The North Face stworzonej z myślą o wspinaczach.

The North Face, buty PlasmaThe North Face, buty Verto Plasma

Buty te zostały zaprojektowane i wykonane w Europie, a do sprzedaży trafią wiosną 2013 roku. 

Więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie www.thenorthface.com.

Źródło: Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0