HomeNowości z rynku

Klättermusen z targowymi nagrodami

Tegoroczne targowe lato marka Klättermusen zakończyła z dwiema nagrodami. Plecak Gnå został uhonorowany nagrodą Asia OutDoor Industry Award 2012 w kategorii Eco, na targach Asia OutDoor w Nanjing. Spodnie Drome otrzymały OutDoor Industry Award 2012 na targach OutDoor we Friedrichshafen. 

To już 19. i 20. nagroda przyznana produktom Klättermusen na ważnych targach w ostatnich pięciu latach.

 • Plecak turystyczny Gnå

Nagrodzony Asia OutDoor Industry Award 2012 w kategorii Eco, 35-litrowy plecak Gnå posiada przegrodę na laptopa, która chroni go w przypadku upadku z dużej wysokości. Taśma do troczenia oferuje dużą ilość oczek do montażu dodatkowego wyposażenia. Gnå posiada lekki stelaż, duże otwarcie z dwukierunkowym zamkiem i podwójną rynienką przeciwdeszczową. Szelki wykonane są w systemie Butterfly Bridge ™. System nośny można łatwo i precyzyjnie dopasować do pleców i ramion użytkownika. Istnieje możliwość przystosowania plecaka do podróży lotniczych – pas biodrowy i szelki mogą być umieszczone wewnątrz kanałów regulacyjnych.

Klättermusen, plecak GnåKlättermusen, plecak Gnå

Klättermusen, plecak GnåKlättermusen, plecak Gnå

Gnå posiada także wewnętrzny organizer, kieszeń na laptopa z wyjmowanym protektorem z pianki, zamykaną wewnętrzną kieszeń na portfel i kosztowności oraz zewnętrzną kieszeń na pojemnik z wodą, wzmocnione dno, gwizdek, elementy odblaskowe i podwójne uszy do przenoszenia. Waży 1600 g.

Podstawowym materiałem plecaka jest wzmocniony TPU, poliamid 420 denier, pochodzący w 100% z wtórnego odzysku, pokryty wodoodporną warstwą, wolną od fluorocarbonu. Wzmocnienia wykonano z Kevlaru®. Plecak kosztuje 1024 zł.

 • Spodnie Drome

Nagrodzone OutDoor Industry Award 2012 spodnie Drome, posiadają elastyczny panel w dolnej części pleców i klin w kształcie rombu dla zapewnienia maksymalnej swobody ruchów, wzmocnione przeszycia, kieszenie umieszczone na froncie nogawek, kieszeń na portfel i kosztowności umieszczona w lewej kieszeni, zapinane na zamek kieszenie na nogawkach z klapą oraz wewnętrzną kieszonkę na telefon w prawej kieszeni.

Klättermusen, spodnie DromeKlättermusen, spodnie Drome

Drome wyposażono w otwór wentylacyjny z siatki zamykany na zamek po stronie wewnętrznej nogawek, wyprofilowane kolana, elastyczne i regulowane oblamowanie, taśmę z pętlą w pasie, taśmy z oczkami do mocowania bocznego, pasek oraz elementy odblaskowe. Spodnie ważą 540 g.

Model ten został wykonany z Etaproof 240 g/m2 – 100% organic cotton, a siedzisko z WindStretch™ 180 g/m2, wzmocnienie są z poliestru, pochodzącego w 100% z recyklingu. Materiały, z których wykonano spodnie są wolne od fluorocarbonu. Wiatroszczelność spodnie – MFR 8. Drome kosztują 1213 zł.

Źródło: Klättermusen

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Anonim 12 lat ago

  Chore ceny. Chore ceny

 • comment-avatar
  Anonim 12 lat ago

  Rewelacja. REWELACJA.
  Widziałem kilka ciekawych sztuk.
  Nie mogę się doczekać. Fantastyczne rozwiązania.
  Cena – kupcie sobie Tatonkę.