HomeRynek outdoor

W Będzinie powstał nowy, stacjonarny sklep outdoorowy – Exploteam.pl

Od początku sierpnia w Będzinie (woj. śląskie) działa nowy, stacjonarny sklep outdoorowy – Exploteam.pl. Sklep specjalizuje się w szeroko rozumianym sprzęcie outdoorowym, ze wskazaniem na wspinaczkę oraz aktywności górskie.

Asortyment nie ogranicza się jednak tylko do tych aktywności. Ciekawe produkty znajdą dla siebie także rowerzyści, turyści oraz te osoby, które lubią także na co dzień sportowy styl ubierania.

Sklep mieści się na ulicy Zawale 24 i jest czynny od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do 20:00, w soboty od godz. 9:00 do 14:00. 

Sklep Exploteam.pl w Będzinie (fot. Exploteam.pl)Sklep Exploteam.pl w Będzinie (fot. Exploteam.pl)

Od 1 marca funkcjonuj także sklep internetowy Exploteam.pl, oferujący szeroki asortyment produktów w góry i do wspinaczki.

Oba sklepy należą do firmy Exploteam S.C, która jest również dystrybutorem na Polskę czeskiej marki odzieżowej Nord Blanc, specjalizującej się w odzieży outdoorowej do całorocznej aktywności turystycznej oraz odzieży narciarskiej i snowbordowej. Z okazji otarcia sklepu stacjonarnego w sierpniu można liczyć na liczne promocji produktów tej marki.

Sklep Exploteam.pl w Będzinie (fot. Exploteam.pl)Sklep Exploteam.pl w Będzinie (fot. Exploteam.pl)

Exploteam S.C. zajmuje się także organizowaniem imprez outdoorowych. – Firmie przyświeca idea „sklepu oraz portalu dla ludzi aktywnych”, co jest urzeczywistniane poprzez wspieranie i promocję sportu wraz z lokalnymi organizacjami, a także organizację wyjazdów i imprez – mówi Patryk Bieszczad z Exploteam.

Więcej informacji o sklepie na stronie exploteam.pl oraz na Facebooku.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0