HomeImprezy outdoor

Zapakuj plecak na wakacje – kreatywny konkurs marki Hi-Tec

Do końca sierpnia potrwa konkurs, w którym można wygrać jeden z trzech plecaków brytyjskiego producenta odzieży i akcesoriów turystycznych. Organizatorzy zapewniają, że największą szansę na wygraną mają osoby z wyobraźnią i niebanalnym spojrzeniem na świat. 

Plecaki turystyczne znajdują zastosowanie nie tylko podczas kilkudniowych wycieczek. Wiele osób korzysta z nich podczas przeprowadzki, robiąc duże zakupy czy przenosząc ciężkie przedmioty. Producent sprzętu turystycznego Hi-Tec postanowił sprawdzić do czego jeszcze może posłużyć plecak o pojemności 75 litrów i zapytał o to swoich fanów na Facebooku.

Zadaniem uczestników konkursu jest przesłanie zdjęcia przedstawiającego nietypowy ładunek, jaki można przenieść przy pomocy plecaka Hi-Tec. Oryginalność pomysłów będzie oceniana przez fanów marki w głosowaniu. Raz w tygodniu autor zdjęcia, które zbierze największą liczbę głosów, otrzyma plecak Hi-Tec Ethan 75L i sam będzie mógł sprawdzić, czy jego propozycja jest możliwa do zrealizowania.

Konkurs potrwa od 7 do 28 sierpnia 2012. W tym czasie poznamy nazwiska trzech osób, do których powędrują plecaki, o wartości 280 zł każdy. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić profil marki Hi-Tec pod adresem facebook.com/HiTecPolska i zgłosić swoje zdjęcie wraz z opisem, korzystając z aplikacji konkursowej.

 Źródło: VanguardPR – Grupa Adweb

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0