HomeRynek outdoor

Firma HBMM przejmuje dystrybucję marki Primus w Polsce

Zarząd konsorcjum Fenix Outdoor Group oraz PRIMUS AB podjął decyzję, że z dniem 01.01.2013 przejmuje dystrybucję marki PRIMUS, producenta wysokiej jakości palników, naczyń oraz kartuszy gazowych, produkowanych w Szwecji od 1892 roku.

Wszystkie kwestie handlowe zostaną przejęte przez spółkę córkę: Fenix Eastern Europe GmbH, z siedzibą w Vierkirchen w Niemczech.

Sprzedaż, marketing i obsługa klienta na polskim rynku będzie prowadzona przez oficjalnego agenta marek Fjallraven, Hanwag i Brunton, firmę HBMM z Poznania, która od początku 2013 roku będzie również reprezentować markę PRIMUS w Polsce i będzie bezpośrednim kontaktem dla kontrahentów.

Wierzymy, że ta zmiana zwiększy świadomość wszystkich naszych marek przy jednoczesnym silnym wsparciu marketingowym, organizacji wydarzeń branżowych oraz lokalnej obsłudze klienta. W imieniu Fenix Outdoor Group i firmy PRIMUS AB chcielibyśmy podziękować za współpracę naszemu poprzedniemu dystrybutorowi firmie Konimpex – Plus z Konina. Dziękujemy za wszystkie starania i ciężką pracę przez ostatnie lata – mówi Harald Heim, General Manager Eastern Europe w FENIX Eastern Europe GmbH.

Nowa kolekcja marek Primus, Brunton, Hanwag i Fjallraven na sezon wiosna/lato 2013 była po raz pierwszy zaprezentowana na targach OutDoor Show w niemieckim Friedrichshafen, które odbyły się w dniach od 12 do 15 lipca 2012 roku.

Od początku sierpnia pełna kolekcja marek Primus, Brunton, Hanwag i Fjallraven na rok 2013 jest już dostępna we wzorcowni firmy HBMM w Poznaniu.

W celu umówienia spotkania w Poznaniu w dogodnym dla kontrahentów terminie należy skontaktować się z przedstawicielami firmy HBMM. Zamówienia na wszystkie marki, na sezon wiosna/lato 2013 zbierane są do 10.09.2012r.

Źródło: HBMM

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0