HomeNowości z rynku

Najnowsza kolekcja Mammut Eiger Extreme już dostępna

Najbardziej zaawansowane produkty firmy Mammut – kolekcja Eiger Extreme na sezon jesień-zima 2012/2013 jest już dostępna w sklepie Climbshop.pl.

Eiger Extreme to nie tylko najlepsze, dostępne materiały, ale również rozwiązanie i technologie sprawdzone w najtrudniejszych alpejskich i wysokogórskich warunkach. Kolekcja obejmuje zarówno odzież, w tym kurtki zewnętrze i polary, ale także plecaki i akcesoria.

  • Mammut Nordwand Jacket

Kurtka z nowej kolekcji Mammuta EIGER EXTREME do użytku na najtrudniejszych warunkach alpejskich wykonana z trójwarstwowego, elastycznego Gore-Tex® Pro Shell (o podwyższonej oddychalności i wytrzymałości).

Mammut, Nordwand JacketMammut, Nordwand Jacket

Jej niezwykła wytrzymałość, niska waga oraz całkowita nieprzemakalność stawia ją na najwyższym podium wśród kurtek alpinistycznych.

Nowy system dopasowania kaptura pozwala powiększyć jego objętość (chowana komora) do zakładania na kask, a pozioma i pionowa regulacja zapewnia perfekcyjne dopasowanie.

Waga: 550 g

Cena: 2690 zł

  • Mammut Felstrum Half-Zip Jacket

Wyjątkowo lekki Gore-Tex® Active Shell z nowej kolekcji EIGER EXTREME zapewnia maksymalną oddychalność i ochronę przed przemakaniem w każdych warunkach.

Mammut, Felstrum Half-Zip  JacketMammut, Felstrum Half-Zip Jacket

Doskonale nadaje się na szybkie wejścia, a dzięki niskiej wadze i niewielkim rozmiarom po złożeniu bardzo dobrze sprawdzi się jako zabezpieczenie podczas każdej aktywności górskiej.

Waga: 290 g

Cena: 1690 zł

  • Mammut Eiswand Jacket

Techniczna kurtka fleecowa z nowj kolekcji MAMMUT EIGER EXTREME o bardzo dobrym współczynniku wagi do właściwości termicznych.

Mammut, bluza Eiswand JacketMammut, bluza Eiswand Jacket

Wykonana z zaawansowanego materiału Polartec® Thermal Pro® o bardzo dużej wytrzymałości na zużycie. Bardzo dobrze sprawdza się jako druga warstwa w każdej aktywności alpejskiej.

Waga: 577 g

Cena: 799 zł

  • Mammut Gipfelgrat

Najnowsza kurtka softshellowa z nowej kolekcji EIGER EXTREME do użytku całorocznego zapewnia komfort, ochronę oraz nieprzemakalność w większości spotykanych warunków atmosferycznych. Wykonana z Polartec® NeoShellR.

Mammut, kurtka GipfelgratMammut, kurtka Gipfelgrat

Innowacyjna technologia dzięki zachowaniu najwyższych standardów produkcji gwarantuje, że kurtka spełni oczekiwania stawiane podczas każdej aktywności wysokogórskiej.

Waga: 779 g

Cena: 1789,99 zł

Polartec® NeoShell®

NeoShell® jest najnowszym rozwiązaniem w tkaninach Polartec®. Pierwszy raz udało się w jednym połączeniu uzyskać wysoką oddychalność, wentylację i elastyczność taką jak w softshellach oraz wysoki współczynnik nieprzemakalności charakterystyczny dla materiałów Hard Shell’owych. Podczas długotrwałego wysiłku fizycznego wnętrze odzieży pozostaje suche oraz nie występuje efekt kondensacji pary wodnej. W porównaniu z tradycyjnymi tkaninami, membrana NeoShell wyróżnia się niską wagą, większą elastycznością i jest bardzo przyjemna w dotyku.

  • Mammut Moench Longsleeve

Techniczna bluza z najnowszej kolekcji Mammuta EIGER EXTREME wykonana z materiału Polartec® Power Stretch® do różńego rodzaju aktywności, na każdą porę roku.

Mammut, Moench LongsleeveMammut, Moench Longsleeve

Bardzo przyjemny i komfortowy materiał pozwala na zakładanie jej bezpośrednio na ciało bez konieczności zakładania dodatkowej warstwy odzieży. Wyjątkowo elastyczny i szybkoschnący materiał zapewni odpowiednie warunki termiczne w każdych warunkach pogodowych i gwarantuje pełną swobodę ruchów.

Waga: 203 g

Cena: 450 zł

  • Mammut Nordwand Pants

Spodnie z nowej kolekcji Mammuta EIGER EXTREME do zastosowań w ekstremalnych warunkach, wykonane z trójwarstwowego, elastycznego Gore-Tex® Pro Shell.

Mammut, Nordwand PantsMammut, Nordwand Pants

W połączeniu z kurtką Nordwand zapewniają najwyższy stopień komfortu i funkcjonalności. Nowatorskie rozwiązania takie jak odpinana tylna część spodni pozwala na 'załatwienie’ pilnych spraw w szybki i komfortowy sposób bez zbędnego wychładzania organizmu.

Waga: 570 g

Cena: 2190 zł

Więcej na www.climbshop.pl

Źródło: Climbshop.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0