HomeImprezy outdoor

Najlepszym fotografem w konkursie festiwalu Fish Aj został Tomasz Rakoczy

6 października podczas niezwykłego pokazu Motoshow, który odbył się w Zawoi w ramach I Festiwalu Fotografii Sportów Extremalnych „Fish Aj”, przyznana została nagroda dla najlepszego fotografa w konkursie fotograficznym zorganizowanym w ramach tego samego festiwalu. 

Nagrodę główną w wysokości 5 000 zł oraz lampę Fomei Panther 600 mini wraz z generatorem, otrzymał Tomasz Rakoczy.

Tomasz Rakoczy z nagrodą (fot. Fish Aj)Tomasz Rakoczy z nagrodą (fot. Fish Aj)

Po wnikliwej ocenie prac Jury w składzie: Marek Kowalski, Adam Kokot, Marek Ogień, Łukasz Nazdrachew przyznało pierwszą biorąc pod uwagę różnorodność fotografowanych dyscyplin sportowych oraz równy i wysoki poziom wszystkich zdjęć autora.

Jury konkursu podczas obrad (fot. Fish Aj)Jury konkursu podczas obrad (fot. Fish Aj)

Do finału konkursu doszło 6 fotografów:

  • Adam Łakomy
  • Jarosław Możdżyński
  • Łukasz Skornóg
  • Piotr Markowski
  • Tomasz Rakoczy
  • Kuba Konwent

W sumie na festiwalowy konkurs nadesłano 385 zdjęć.

Pierwszy w Polsce festiwal fotografii sportów ekstremalnych „Fish Aj Festival” odbył się w dniach od 4 do 7 października w Zawoi.

Festiwal przyciągnął profesjonalnych fotografów oraz tych, którzy fotografią pasjonują się amatorsko. Ważnym punktem festiwalu były warsztaty fotograficzne: nocne na Babiej Górze oraz dzienne, zorganizowane na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Krakowianka”.

Poza tym wiele atrakcji czekało na fanów motoryzacji i mocnych wrażeń. Przy wyciągach narciarskich został przygotowany tor, na którym ścigali się motocykliści, kierowcy rajdowi oraz quadowcy. Gorącą atmosferę imprezy podgrzał zespół The Chilloud. Najmłodsi uczestnicy festiwalu mieli okazję przyjżeć się pracy ratowników GOPR. Odbyły się także prelekcje i pokazy filmowe. 

Źródło: Fish Aj

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0