HomeRynek outdoor

Nowy sklep firmy Jack Wolfskin w Katowicach

Dnia 24.10.2012 swoje podwoje otwiera nowy sklep firmowy Jack Wolfskin zlokalizowany w Silesia City Center. Na powierzchni ponad 70 m² wystawiona będzie całkowicie zmodyfikowana kolekcja zimowa, w której zastosowano innowacyjne materiały i wzornictwo.

Sklep zaoferuje wymagającym fanom aktywności outdoorowych wszystko, czego potrzebują, by ochronić się przed chłodem i wilgocią.

Na tegoroczny sezon zimowy firma Jack Wolfskin znowu przygotowała optymalne połączenia ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, izolacji cieplnej i komfortu noszenia. Nowe funkcjonalne i niezawodne produkty z wypełnieniem puchowym oraz produkty polarowe gwarantują dzięki swojej miękkości i właściwościom ocieplającym, że użytkownik może „na zewnątrz poczuć się jak w domu”.

Absolutną nowością w asortymencie firmy Jack Wolfskin są kurtki z wypełnieniem FIBERCLOUD łączącym zalety izolacji cieplnej, jaką zapewnia puch, z odpornością włókien sztucznych. Czy to śnieg z deszczem, czy mróz, z tymi zaawansowanymi technicznie materiałami zima już nie straszna.

Także pod względem komfortu noszenia oraz wzornictwa firma Jack Wolfskin stawia na nowe akcenty. Nowy jersey NANUK 200 BIPOLAR łączy funkcjonalność polaru z klasycznym wyglądem wełnianego swetra i jest tym samym idealnym materiałem na ubrania przeznaczone do noszenia zarówno w domu, jak i na zewnątrz. 

Ja osobiście na zewnątrz czuję się już jak w domu i jestem zdeklarowanym entuzjastą outdooru – stwierdza Bartłomiej Conrad, kierownik sklepu Jack Wolfskin w Katowicach. – Tym bardziej cieszy mnie fakt, że teraz mogę oferować wysokogatunkowe artykuły outdoorowe i stale mieć w asortymencie nowości produktowe. Podobne odczucia ma mój zespół – wszyscy już teraz bardzo się cieszymy z tego, że wkrótce będziemy mogli udzielać naszym klientom wyczerpujących porad odnośnie produktów outdoorowych oraz optymalnej odzieży zimowej. Dodatkowo w pierwszych tygodniach przygotowaliśmy dla naszych klientów konkurs z nagrodami i świetne oferty.

Nowy sklep czynny będzie od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-21.00 oraz w piątki w godz. 10.00-22.00.

Źródło: Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 10
 • comment-avatar
  Anonim 11 lat ago

  Hip Hip Hura Dla wszystkich zadeklarowanych entuzjastów outdooru. Hip Hip Hura Dla wszystkich zadeklarowanych entuzjastów outdooru:)
  Polecam J W

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   Marcin sam sobie napisałeś. Marcin sam sobie napisałeś ten komentarz?

   • comment-avatar
    Anonim 11 lat ago

    kolejny sukces…. az miło czytac.

    • comment-avatar
     Anonim 11 lat ago

     Jak widać bilans wychodzi na. Jak widać bilans wychodzi na zero, nowy sklep JW kosztem Horyzontu na Targówku 🙁

     • comment-avatar
      Anonim 11 lat ago

      Widzę nowy trend, mini sklepy. Widzę nowy trend, mini sklepy outdoorowe:))), jeszcze trochę i FAM będzie sprzedawał w lokalach wielkości kiosku RUCHU:) oby tak dalej i życzę powodzenia z mikropseudoprofesionaloutdoorequipment.

     • comment-avatar
      Anonim 11 lat ago

      Jacy klienci takie wielkości sklepów…. Kupujcie więcej produktów JW, firma FAM zarobi więcej kasy i otworzy Wam większe sklepy, podniesie pensje swoim pracownikom, którzy będą kupować więcej w innych firmach i one też więcej zarobią kasy itd…

      To takie błędne koło.
      Głowa do góry i na zakupy:)) zima idzie czas kupić ciepłą kurtkę czapkę i rękawiczki, a nie łazić w tym samym od 5 lat.

      Jak ten kraj ma się rozwijać jak nosimy te same rzeczy po kilka sezonów i udajemy że wszystko jest ok bo przecież były drogie i jeszcze są dobre.
      Albo kupujemy w biedronkach i udajemy że przecież to Polska firma która świetnie prosperuje i rozwija gospodarkę a jej pracownicy to pewnie zarabiają dzięki temu krocie.

      Chciałbym aby te „Polskie” super firmy płaciły tyle samo swoim pracownikom w Polsce co np we Francji, Niemczech, Anglii.

      Zachęcam się zastanowić gdzie i komu dajecie swoją kasę.
      Pozdrawiam.

     • comment-avatar
      Anonim 11 lat ago

      A może zacząć od podniesienia. A może zacząć od podniesienia pensji pracownikom FAMuuuu i wtedy wszystko się ruszy:))

     • comment-avatar
      Anonim 11 lat ago

      A czym się różni szałowa. A czym się różni szałowa odzierz JW ( w większości kolekcja stara jak świat)produkowana przeważnie w ChRL od „nie szałowej odzieży innej marki” 🙂 też produkowanej w ChRL??? pomyślmy….. ceną? bo materiały i fabryki zazwyczj te same? A MOŻE LOGO?…zostawiam do własnego rachunku sumienia.
      Alpinus górą!!!!!!

     • comment-avatar
      Anonim 11 lat ago

      głowa do góry następny sklep. głowa do góry następny sklep będzie miał 35m2

  • comment-avatar
   Anonim 11 lat ago

   Widzę nowy trend mikro sklepy. Widzę nowy trend mikro sklepy outdoor :0 (70m2) fiufiu