HomeNowości z rynku

Idzie zima! The North Face odpowiada

To już pewne, w najbliższych dniach czekają nas pierwsze poważne opady śniegu. W krajach alpejskich ruszyły już niektóre ośrodki narciarskie. Zima jest blisko, więc czas najwyższy pomysleć o odpowiedniej odzieży na zimowe wypady. 

The North Face - kolekcja zimowaThe North Face – kolekcja zimowa

Nowoczesna odzież zimowa musi sprostać wielu wymaganiom. Powinna chronić przed wiatrem i wilgocią, gwarantować komfort i szybkie odprowadzenie pary wodnej na zewnątrz i świetnie wyglądać. Powinna zatem zapewniać parametry technicznej odzieży outdoorowej, a jednocześnie podążać za najnowszymi trendami w modzie. Niemożliwe połączenie?

The North Face Honee SnugsDelux Parka oraz Felton Triclimate Jacket wykonane z wodoodpornego, „oddychającego” materiału HyVent i ocieplone materiałem Heatseeker to dowód na to, że jedna kurtka doskonale sprawdzi się na stoku i wieczorem w czasie wypadu do pobliskiego pubu.

The North Face, Honee SnugsDelux ParkaThe North Face, Honee SnugsDelux Parka

The North Face, Felton Triclimate JacketThe North Face, Felton Triclimate Jacket

 

Panowie, którzy szukają najwyższej jakości powinni zainteresować się kurtkami Spineology oraz Gonzo, które zaprojektowane zostały przy współpracy z Markusem Ederem i Xavierem De Le Rue.

Spineology wykonana jest z wodoodpornego, „oddychającego” materiału Gore-Tex Performance Spineology charakteryzuje się unikalną wstawką na kołnierzu ułatwiającą oddychanie w czasie jazdy w głębokim puchu.

Kurtka wyposażona jest także w reflektor lawinowy Recco, który ułatwia poszukiwanie osób zasypanych przez lawiny.

The North Face, Spineology JacketThe North Face, Spineology Jacket

Wykonana z solidnego materiału HyVent Proweave kurtka Gonzo jest wodoodporna i „oddychająca”, a dzięki warstwie materiału Heatseeker Eco zapewnia ochronę przed zimnem bez zwiększenia masy i objetości kurtki. 

Po aktywnym dniu na stoku i w zimne dni w mieście doskonale sprawdzi się męska kurtka Bedford Down Parka wykonana z szarego, miękkiego, plecionego materiału. Wodoodporna, „oddychająca” warstwa zewnętrzna HyVent i ocieplenie puchem o gęstości 550g zapewniają ciepło i ochronę w niekorzystnych warunkach.

The North Face, Bedford Down ParkaThe North Face, Bedford Down Parka

Kurtka została wyposażona również w regulowany kaptur, elastyczne polarowe mankiety i intuicyjnie rozmieszczone kieszenie. Z koleji Boulevard Jacket to najmodniejsza propozycja dla Pań. Przytulne ocieplenie PrimaLoft One tej oddychającej, w pełni wodoodpornej kurtki zapewni ciepło podczas zimowych wieczorów a elegancka dwurzędowa klapa i odczepiane wykończenie ze sztucznego futerka podkreślają jej ponadczasowy klasyczny styl.

The North Face, Boulevard JacketThe North Face, Boulevard Jacket

Boulevard została również wyposażona w szereg wewnętrznych kieszeni umożliwiających zabezpieczenie cennych rzeczy i odtwarzaczy multimediów. 

Więcej produktów The North Face znaleźć można na stronie: eu.thenorthface.com/tnf-eu-en/.

Źródło: Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0