HomeImprezy outdoor

Rock Pillars Testing Tour znowu w trasie: 12 dni, 11 miast, 6 modeli butów

Trzecia edycja Rock Pillars Testing Tour startuje 27. listopada w Krakowie, na ścianie wspinaczkowej Reni Sport, a kończy się 19. grudnia na Transformatorze w Katowicach.

Po dwóch pierwszych edycjach, które okazały się absolutnym hitem – największymi imprezami tego typu w Polsce, postanowiliśmy… zwiększyć skalę! W tym roku odwiedzimy jeszcze więcej ścian wspinaczkowych i udostępnimy więcej modeli butów Rock Pillars.

Wśród testowanych butów znajdą się modele przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych (Crest, Strike) a także dla pogromców najwyższych stopni trudności (Pearl, Rebel. Ozone, Diamond). Każdy z uczestników będzie miał możliwość wypróbowania wszystkich modeli oraz wyrażenia swojej opinii na ich temat. Dodatkowo w tym roku będziemy testować sportowe, ultralekkie uprzęże Ocun: Ego i Ego3.

Także i tym razem wszyscy chętni będą mogli na własnych stopach sprawdzić zarówno najpopularniejsze modele Rock Pillars, jak i nowości, i podzielić się z nami swoimi odczuciami. Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość uzyskania specjalnego rabatu na zakup butów Rock Pillars. 

Podczas tegorocznego RPTT zobaczyć będzie można nowe modele Rock Pillars, które wejdą do kolekcji na początku przyszłego sezonu (katalog 2013), a całości dopełnią, podobnie jak w zeszłym roku, relacje filmowe.

Szczegółowy rozkład jazdy na: http://snapoutdoor.pl

SNAP Outdoor 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0