HomeImprezy outdoor

Prezentujemy najnowszą produkcję burn zatytułowaną „Powder & Glory”.

Gigi Rűf, Mathieu Crepel, Ståle Sandbech, Ulrik Badertscher, Arthur Longo i Werni Stock zabierają nas za kulisy wielkich imprez snowboardowych przyciągających 10 000 fanów i dni spędzonych na filmowaniu w backcountry.

Emocje związane z rywalizacją na najwyższym światowym poziomie w czasie European X Games, Burn River Jump, czy Air and Style zostają w tym wyjątkowym obrazie skonfrontowane z poczuciem wolności jakie towarzyszy jeździe poza trasami.

Jak tłumaczy Crepel: Kiedy jesteś w backcountry otaczają Cię tylko drzewa, śnieg i zwierzęta. Kiedy jedziesz na zawody to jest jak strzał – „BOOM” i czujesz jak rośnie ciśnienie.

[video:www.vimeo.com/51996032]

Za produkcję Powder & Glory odpowiedzialna jest wytwórnia Standard Films (twórcy m.in. Legendarnej serii TB). W stworzeniu wyjątkowego klimatu filmu pomógł DJ Baron, który zdobył wcześniej uznanie m.in. dzięki ścieżce dźwiękowej do „9191”.

Zobacz też Powder and Glory na: facebook.com/burn

Powder and Glory

Film snowboardowy produkcji Standard Films w reżyserii Mikea Hatchetta. Autorami zdjęć kręconych w Innsbrucku, Arlbergu, Livigno, Tignes, Chamonix i Kolumbii Brytyjskiej są Brad Holmes, Logan Knutzen i Jeff Wright. Za ścieżkę dźwiękową odpowiedzialny jest DJ Baron znany m.in. z produkcji „9191”.

Standard Films

Wytwórnia założona w 1991 przez braci Mikea i Davea Hatchettów. Pionierzy produkcji snowboardowych o tematyce big mountain od lat rewolucjonizujący branżę filmów o sportach akcji. www.standardfilms.com

Burn

Napój energetyzujący Burn dostarcza siłę i energię tym, którzy idą przez życie pozostawiając po sobie ślad. Marka wspiera ciekawe pomysły i kreatywne koncepcje ludzi, którzy pielęgnują w sobie prawdziwą pasję.

Źródło: INSPIRED PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0